Szybki kontakt

SZYBKI KONTAKT

tel. 71 33 43 888
email: biuro@dewelopart.pl
Wyróżnienia i nagrody

Spółka DewelopART została wyróżniona nagrodą InnovatiX,  dla Lidera we wdrażaniu nowoczesnych technologii w budownictwie.

"Nagroda InnovatiX to wyraz uznania dla osób i firm (architektów, deweloperów, inwestorów i wykonawców), które podjęły wyzwanie i w swoich projektach budowlanych wdrożyły innowacyjne rozwiązania oferowane przez Xella Polska. W ten sposób wykazały się nie tylko odwagą, przedsiębiorczością, biznesową intuicją, ale także troską o pracowników. Przede wszystkim jednak dołączyły do elitarnego grona firm, które promują i wspierają energooszczędne, nowoczesne budownictwo w Polsce".

Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej przyznające godło Deweloper Roku 2013, uznaje jego laureata za firmę charakteryzującą się doskonałą znajomością rynku, przekładającą się na ofertę dostosowaną do potrzeb i wymagań klienta. Firma - laureat zapewnia wysoką jakość świadczonych usług, solidność zrealizowanych inwestycji, których najlepszym potwierdzeniem są zadowoleni klienci. To firma za sukcesem której stoją doświadczeni i kompetentni pracownicy. Deweloper Roku 2013 to firma bezpieczna, godna zaufania i polecenia.

Inwestycja Roku 2012 to inwestycja wybudowana rzetelnie przy użyciu wysokiej jakości materiałów. Charakteryzuje ją wyjątkowa architektura, zastosowanie optymalnych i innowacyjnych rozwiązań, zapewniających użytkownikom komfort codziennego życia.

 

 

 

 


Zapisz się do newslettera


Wyrażam zgodę na przesyłanie na podany powyżej adres poczty elektronicznej wiadomości zawierających informacje handlowe dotyczące usług Dewelopart Fidelis Sp. z o.o. Sp.k. (na podstawie Ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną).
Uwaga: Zgoda nie jest obligatoryjna, ale jeśli użytkownik jej nie udzieli, to nie może przesłać do nas danych a my nie możemy się z nim kontaktować.
Szczegółowe informacje nt. administratora danych osobowych oraz przysługujących Państwu praw w zakresie ochrony danych osobowych zawarto w Polityce prywatności.

Dewelopart YouTube Dewelopart Instagram
dodano
mieszkanie
dodano do porównania:
można dodać jeszcze:
wyczyść listę PORÓWNAJ