Szybki kontakt

SZYBKI KONTAKT

tel. 71 33 43 888
email: sprzedaz@dewelopart.pl
Wykończenie pod klucz

NASI PARTNERZY

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, wraz z naszymi Partnerem - firmą redNET Dom oferujemy możliwość kompleksowego wykończenia Państwa mieszkania „pod klucz”. Zespół specjalistów w dziedzinie projektowania i wykańczania wnętrz czuwa nad każdym projektem, aby nawet najmniejsze szczegóły zostały wykonane perfekcyjnie. Każdy z projektów dopasowany jest do Państwa indywidualnych potrzeb.

Decydując się na współpracę dot. wykończenia mieszkania „pod klucz” mogą Państwo wybrać jeden z pakietów wykończenia, zawierających zakres prac oraz specyfikację materiałów dopasowane do potrzeb indywidualnych oraz możliwości finansowych:


redNET

redNet Dom istnieje na polskim rynku ponad 10 lat. Zajmujemy się kompleksowym wykończeniem wnętrz, zarówno mieszkań jak i domów. Nasze pakiety wykończeniowe to standardy pod klucz, pozwalające na wprowadzenie się niedługo po etapie wykończenia. W ramach współpracy ofertujemy usługi dodatkowe jak zabudowy meblowe na wymiar, zabudowy kuchni, doposażenie a także dodatki, które wraz z tzw. ciężką wykończeniówką stanowią usługę kompleksową. Cennik pakietów uzależniony jest od wielkości mieszkania, zawiera zarówno materiały wykończeniowe jak również obsługę projektowo - koordynatorską i robociznę. Gwarantujemy stałe ceny po podpisaniu umowy oraz dostępność ekipy w momencie odbioru deweloperskiego.

Przykładowe projekty

 

  • Cennik wykończenia pod klucz Sempre
  • Cennik wykończenia pod klucz Calma3
  • Cennik wykończenia pod klucz Calma2
  • Porównanie pakietów wykończenia pod klucz
  • Etapy podpisania umowy
  • Plusy redNet

Kontakt

By otrzymać kontakt do dedykowanego Opiekuna Naszych Inwestycji skontaktuj się z Działem Sprzedaży:
71 33 43 888
lub
sprzedaz@dewelopart.pl


Zapisz się do newsletteraPełna treść klauzuli informacyjnej dostępna jest na stronie internetowej pod tym adresem oraz w siedzibie spółki. Niniejsza zgoda jest dobrowolna i może zostać wycofana w dowolnym momencie jednak jest niezbędna do umożliwienia nam kontaktu i przesłania informacji, wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej wycofaniem. Żądanie wycofania zgłosić można na adres mailowy: iod@dewelopart.pl lub pisemnie na adres siedziby spółki.


Uwaga: Zgoda nie jest obligatoryjna, ale jeśli użytkownik jej nie udzieli, to nie może przesłać do nas danych a my nie możemy się z nim kontaktować.


Szczegółowe informacje nt. administratora danych osobowych oraz przysługujących Państwu praw w zakresie ochrony danych osobowych zawarto w Polityce prywatności.


Dewelopart YouTube Dewelopart Instagram
dodano
mieszkanie
dodano do porównania:
można dodać jeszcze:
wyczyść listę PORÓWNAJ