Szybki kontakt

SZYBKI KONTAKT

tel. 71 33 43 888
email: sprzedaz@dewelopart.pl
Wykończenie pod klucz

NASI PARTNERZY

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, wraz z naszymi Partnerem - firmą redNET Dom oferujemy możliwość kompleksowego wykończenia Państwa mieszkania „pod klucz”. Zespół specjalistów w dziedzinie projektowania i wykańczania wnętrz czuwa nad każdym projektem, aby nawet najmniejsze szczegóły zostały wykonane perfekcyjnie. Każdy z projektów dopasowany jest do Państwa indywidualnych potrzeb.

Decydując się na współpracę dot. wykończenia mieszkania „pod klucz” mogą Państwo wybrać jeden z pakietów wykończenia, zawierających zakres prac oraz specyfikację materiałów dopasowane do potrzeb indywidualnych oraz możliwości finansowych:


redNET

REDNET DOM to zespół ludzi kreatywnych, z pasją i indywidualnie podchodzących do każdego klienta. Stawiamy na profesjonalizm i dbałość o każdy szczegół wykończenia. Dotychczasowe doświadczenie oraz zdobyte zaufanie klientów pozwala nam twierdzić, iż jesteśmy firmą godną polecenia dla wszystkich chcących wykończyć swoje M.

Firma REDNET DOM zadebiutowała na polskim przeszło 15 lat temu. Od początku swojej działalności świadczymy usługi w zakresie kompleksowego wykończenia oraz aranżacji wnętrz.

Zrealizowaliśmy już kilka tysięcy projektów wykończeniowych, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dużej grupy deweloperów oraz funduszy inwestycyjnych.

Nie zwlekaj i już dziś umów się na spotkanie z naszym projektantem! rednetdom.pl

Przykładowe projekty

 

  • Cennik pakietów wykończeniowych
  • Katalog programów wykończeniowych Silver i Gold
  • Katalog programu wykończeniowego Comfort
  • Porównanie pakietów wykończeniowych pod klucz
  • Etapy podpisania umowy
  • Plusy redNet

Kontakt

By otrzymać kontakt do dedykowanego Opiekuna Naszych Inwestycji skontaktuj się z Działem Sprzedaży:
71 33 43 888
lub
sprzedaz@dewelopart.pl


Zapisz się do newslettera
Pełna treść klauzuli informacyjnej dostępna jest na stronie internetowej pod tym adresem oraz w siedzibie spółki.
Niniejsza zgoda jest dobrowolna i może zostać wycofana w dowolnym momencie jednak jest niezbędna do umożliwienia nam kontaktu z Państwem, wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej wycofaniem. Żądanie wycofania zgłosić można na adres mailowy: iod@dewelopart.pl lub pisemnie na adres siedziby spółki.

Uwaga: Powyższa zgoda nie jest obligatoryjna, ale jeśli użytkownik jej nie udzieli to nie może przesłać do nas danych, a my nie możemy się z nim skontaktować.Szczegółowe informacje nt. administratora danych osobowych oraz przysługujących Państwu praw w zakresie ochrony danych osobowych zawarto w Polityce prywatności.


Dewelopart YouTube Dewelopart Instagram
dodano
mieszkanie
dodano do porównania:
można dodać jeszcze:
wyczyść listę PORÓWNAJ