Szybki kontakt

SZYBKI KONTAKT

tel. 71 33 43 888
email: sprzedaz@dewelopart.pl
Poznaj Dewelopart

O Dewelopart

DewelopART tworzy grupa doświadczonych specjalistów obecnych w branży deweloperskiej od kilkunastu lat. Nasze umiejętności, wiedza i znajomość rynku, a jednocześnie świeże spojrzenie i chęć budowania nowej jakości, pozwoliły stworzyć nam wyjątkową firmę. Połączenie tych cech gwarantuje rzetelność i innowacyjność naszej spółki, pozwalając oferować rozwiązania zgodne z oczekiwaniami Klientów.

Starannie wybieramy nasze lokalizacje, tak, aby zapewnić przyszłym mieszkańcom to co najważniejsze – ciszę i spokój, bezpośredni dostęp do terenów rekreacyjnych i szerokiej infrastruktury, a jednocześnie gwarancję szybkiego dotarcia do ścisłego centrum miasta czy dróg wylotowych z miasta.

Rozumiejąc jak skomplikowany jest proces zakup nowego mieszkania, staramy się zapewnić Klientom dodatkowe wsparcie na wszystkich jego etapach - od pomocy przy wyborze najlepszego mieszkania, poprzez doradztwo w zakresie uzyskania kredytu hipotecznego do aranżacji wnętrz.

Doświadczenie i bezpieczeństwo

Firma została założona w formie spółki komandytowej. Wszyscy Menagerowie i Współpracownicy mogą wykazać się wieloletnim doświadczeniem w branży deweloperskiej.  

Rachunek wyodrębnionych wpływów 

Dodatkowe zabezpieczenie finansowe stanowi rachunek wydzielonych wpływów prowadzony przez PKO BP, na którym gromadzone będą środki pieniężne Klientów. Rachunek ten pozwala deweloperowi na dysponowanie zgromadzonymi środkami w zależności od postępów budowy. Zgodę na uruchomienie środków wydaje bank.

Wysoka jakość

Doświadczenia zdobyte podczas prowadzonej działalności deweloperskiej pozwalają firmie sprostać wymaganiom jakościowym stawianym przez naszych klientów. Głównym celem naszych działań jest troska o najdrobniejsze szczegóły, dbałość o najwyższą jakość stosowanych materiałów oraz nieustanne poszukiwanie nowatorskich rozwiązań a podstawowym celem firmy jest satysfakcja Klienta oraz dostosowanie się do jego potrzeb.

Dlaczego Dewelopart

Szanowni Państwo,

Zdając sobie sprawę, że poszukiwanie i zakup mieszkania, to proces, który wymaga sporego zaangażowania, a decyzji nie podejmuje się z dnia na dzień chcielibyśmy, aby współpracę z nami zapamiętali Państwo jak najlepiej. Najlepiej, bo otrzymali Państwo atrakcyjną ofertę. Najlepiej, bo nasza propozycja wprost trafiła w Państwa oczekiwania, najlepiej, bo profesjonalnie i sprawnie przebiegł cały proces zakupu.

Chcemy wierzyć, że każdy z Deweloperów o tym marzy.  My nie marzymy, my po prostu tak działamy. Przychodząc do nas, trafiacie Państwo pod opiekę: doświadczenia, kompetencji, zaangażowania, wsparcia podczas całego procesu zakupu. 

Każdego dnia, gdy Państwo zastanawiają się nad kupnem mieszkania – kierownik budowy nadzoruje prace na budowie, dział inwestycyjny negocjuje zakup najlepszych materiałów budowlanych, a dział handlowy poznaje Państwa potrzeby i oferuje najlepsze rozwiązania w konkretnym Państwa przypadku. Jednocześnie wszyscy razem,  każdego dnia, myślimy o tym, co jeszcze możemy zrobić, aby sprostać Państwa wymaganiom i oczekiwaniom.

Nie musicie się zastanawiać, czy wybraliście dobrego dewelopera, który uwzględni wszystkie potrzeby i zapewni bezpieczeństwo transakcji: tak po prostu u nas jest.

            Pewnie zadajecie sobie Państwo pytanie – kim jesteśmy?

Jesteśmy firmą, która postanowiła wprowadzić nowe standardy obsługi Klienta i jakości budowy. Oferujemy najlepsze lokalizacje, najwyższe standardy. Dbamy, abyście Państwo od początku do końca czuli się z nami komfortowo i bezpiecznie. Przeprowadzamy kompleksowo cały proces zakupu mieszkania – począwszy od wyboru lokalu, poprzez pomoc w pozyskaniu kredytu, po odbiór kluczy i przeniesienie własności nowej nieruchomości. Pomagamy także w uzyskaniu rabatów przy zakupie materiałów wykończeniowych do Państwa mieszkania, mebli oraz przy samej przeprowadzce.

Aby to udowodnić, proponujemy prostą drogę bezpośredniej komunikacji z Dyrektorem ds. Sprzedaży w naszej firmie.

Jeżeli na jakimkolwiek etapie współpracy z nami zechcą Państwo skontaktować się ze mną, proszę o maila na adres k.dziemieszkiewicz-laz@dewelopart.pl. Gwarantuję, że wszystkie sprawy, z którymi się Państwo do mnie zwrócicie, zostaną rozwiązane. Zapraszam!

„U nas najważniejszy jest Klient”

Z poważaniem

Katarzyna Dziemieszkiewicz-Łaz

Dyrektor ds. Sprzedaży


 

 


Zapisz się do newslettera


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez DewelopArt Fidelis spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Krzyckiej 82 w celu przesyłania na mój adres mailowy newslettera.

Pełna treść klauzuli informacyjnej dostępna jest na stronie internetowej pod tym adresem oraz w siedzibie spółki. Niniejsza zgoda jest dobrowolna i może zostać wycofana w dowolnym momencie jednak jest niezbędna do umożliwienia nam kontaktu i przesłania informacji, wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej wycofaniem. Żądanie wycofania zgłosić można na adres mailowy: iod@dewelopart.pl lub pisemnie na adres siedziby spółki.

Wyrażam zgodę na przesyłanie przez DewelopArt Fidelis spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu informacji handlowych przy wykorzystaniu środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18.07.2002 r.

Uwaga: Zgoda nie jest obligatoryjna, ale jeśli użytkownik jej nie udzieli, to nie może przesłać do nas danych a my nie możemy się z nim kontaktować.


Szczegółowe informacje nt. administratora danych osobowych oraz przysługujących Państwu praw w zakresie ochrony danych osobowych zawarto w Polityce prywatności.


Dewelopart YouTube Dewelopart Instagram
dodano
mieszkanie
dodano do porównania:
można dodać jeszcze:
wyczyść listę PORÓWNAJ