Szybki kontakt

SZYBKI KONTAKT

tel. 71 33 43 888
email: biuro@dewelopart.pl
Miejsce postojowe - komfort na co dzień

Zapraszamy WSZYSTKICH do zakupu ostatniego miejsca postojowego w hali garażowej VICINO oraz miejsc postojowych i komórek lokatorskich w VICOLO!

TYLKO TERAZ MIEJSCA POSTOJOWE I KOMÓRKI LOKATORSKIE DOSTĘPNE SĄ W SUPER PROMOCYJNEJ CENIE!

Istnieje możliwość płatności w systemie ratalnym, uzgodnionym z Państwem indywidualnie, rozłożonym nawet na kilkanaście miesięcy - w dogodnych dla Państwa wysokościach rat. 
 

szczegółowe informacje dostępne pod numerem telefonu: 
71 33 43 888!

 

Decydując się na zakup mieszkania warto równocześnie rozważyć zakup miejsca do parkowania samochodu. Najczęściej mamy możliwość nabycia miejsca postojowego naziemnego, znajdującego się przy budynku lub/ oraz miejsca postojowego w hali garażowej pod budynkiem.

Miejsce postojowe w hali garażowej - komfort na co dzień

Najlepszą rekomendacją powyższego stwierdzenia jest fakt, że nasi Klienci, którzy kupują kolejne mieszkanie od razu decydują się na zakup…najczęściej dwóch miejsc, ponieważ wiedzą, że jest to wygoda i oszczędność czasu. Idąc dalej tym tropem – posiadacz garażu jest mniej narażony na przeziębienia – zgodzą się z tym na pewno rodzice małych dzieci, którym zdarzało się odwozić je samochodem, który był tak wychłodzony, że nagrzał się dopiero pod miejscem docelowym, a podróż samochodem „umilała” para lecąca z ust, mimo włączonego ogrzewania.

Parkowanie w garażu zmniejsza nam koszty ubezpieczenia samochodu, zmniejsza koszty jego eksploatacji, niweluje koszty związane z ewentualnym wandalizmem – na co jesteśmy narażeni parkując „gdzie bądź”. Z reguły jest to też dodatkowa powierzchnia do przechowywania - wystarczy zajrzeć do pierwszej lepszej hali garażowej, aby się o tym przekonać.

Wracając do naszych Klientów – coraz powszechniejsze jest posiadanie dwóch samochodów, rozsądnie jest więc pomyśleć o nabyciu dwóch miejsc obok siebie: jest to wygodne w użytkowaniu, a także tańsze przy zakupie.

Miejsce na wynajem – bez konieczności kupna mieszkania

Coraz częstszą opcją jest kupowanie samych miejsc parkingowych w hali garażowej w celach inwestycyjnych – angażując stosunkowo niewielki kapitał można zarabiać bez ponoszenia dużego ryzyka. Dodatkowo można dywersyfikować swój portfel inwestycyjny wybierając nieruchomości w różnych lokalizacjach. Biorąc po uwagę jak rośnie liczba samochodów w gospodarstwach domowych, taka inwestycja jest wręcz idealna: niska kwota wejścia i bezproblemowość tej inwestycji (chociażby brak konieczności remontów).

BIURO SPRZEDAŻY MIEJSC POSTOJOWYCH

Katarzyna Dziemieszkiewicz

Dyrektor ds. Sprzedaży i PR

+48 665 343 553
k.dziemieszkiewicz@dewelopart.pl

zadzwoń napisz e-mail

Sonia Olszewska

Specjalista ds. Sprzedaży i Marketingu

+48 665 343 552
s.olszewska@dewelopart.pl

zadzwoń napisz e-mail


Zapisz się do newslettera


Wyrażam zgodę dla Dewelopart Fidelis Sp. z o.o. Sp.k. na kontakt na podany adres poczty elektronicznej oraz numer telefonu (na podstawie Ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną).
Uwaga: Zgoda nie jest obligatoryjna, ale jeśli użytkownik jej nie udzieli, to nie może przesłać do nas danych a my nie możemy się z nim kontaktować.
Wyrażam zgodę dla Dewelopart Fidelis Sp. z o.o. Sp.k. na przesyłanie na podany adres poczty elektronicznej oraz numer telefonu wiadomości zawierających informacje handlowe (na podstawie Ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną).
Uwaga: Zgoda nie jest obligatoryjna, ale jeśli użytkownik jej nie udzieli, to nie możemy przesyłać wiadomości handlowych czy marketingowych.
Szczegółowe informacje nt. administratora danych osobowych oraz przysługujących Państwu praw w zakresie ochrony danych osobowych zawarto w Polityce prywatności.

DORADZTWO KREDYTOWE

tel: 535 343 543
anna.janaszak@dewelopart.pl

Dewelopart YouTube Dewelopart Instagram
dodano
mieszkanie
dodano do porównania:
można dodać jeszcze:
wyczyść listę PORÓWNAJ