Szybki kontakt

SZYBKI KONTAKT

tel. 71 33 43 888
email: sprzedaz@dewelopart.pl
Miejsce postojowe - komfort na co dzień

Zapraszamy WSZYSTKICH do ZAKUPU lub WYNAJMU miejsc postojowych w LONTANO na Złotnikach przy ul. Kościańskiej we Wrocławiu: 

1. KUP miejsce postojowe w cenie

już od 13 500 zł!*

* Promocja ograniczona czasowo

2. WYNAJMIJ miejsce postojowe w cenie

już za 150 zł miesięcznie! 

Szczegółowe informacje dostępne pod numerem telefonu: 
71 33 43 888!

 

Decydując się na zakup mieszkania warto równocześnie rozważyć zakup miejsca do parkowania samochodu. Najczęściej mamy możliwość nabycia miejsca postojowego naziemnego, znajdującego się przy budynku lub/ oraz miejsca postojowego w hali garażowej pod budynkiem.

Miejsce postojowe w hali garażowej - komfort na co dzień

Najlepszą rekomendacją powyższego stwierdzenia jest fakt, że nasi Klienci, którzy kupują kolejne mieszkanie od razu decydują się na zakup…najczęściej dwóch miejsc, ponieważ wiedzą, że jest to wygoda i oszczędność czasu. Idąc dalej tym tropem – posiadacz garażu jest mniej narażony na przeziębienia – zgodzą się z tym na pewno rodzice małych dzieci, którym zdarzało się odwozić je samochodem, który był tak wychłodzony, że nagrzał się dopiero pod miejscem docelowym, a podróż samochodem „umilała” para lecąca z ust, mimo włączonego ogrzewania.

Parkowanie w garażu zmniejsza nam koszty ubezpieczenia samochodu, zmniejsza koszty jego eksploatacji, niweluje koszty związane z ewentualnym wandalizmem – na co jesteśmy narażeni parkując „gdzie bądź”. Z reguły jest to też dodatkowa powierzchnia do przechowywania - wystarczy zajrzeć do pierwszej lepszej hali garażowej, aby się o tym przekonać.

Wracając do naszych Klientów – coraz powszechniejsze jest posiadanie dwóch samochodów, rozsądnie jest więc pomyśleć o nabyciu dwóch miejsc obok siebie: jest to wygodne w użytkowaniu, a także tańsze przy zakupie.

Miejsce na wynajem – bez konieczności kupna mieszkania

Coraz częstszą opcją jest kupowanie samych miejsc parkingowych w hali garażowej w celach inwestycyjnych – angażując stosunkowo niewielki kapitał można zarabiać bez ponoszenia dużego ryzyka. Dodatkowo można dywersyfikować swój portfel inwestycyjny wybierając nieruchomości w różnych lokalizacjach. Biorąc po uwagę jak rośnie liczba samochodów w gospodarstwach domowych, taka inwestycja jest wręcz idealna: niska kwota wejścia i bezproblemowość tej inwestycji (chociażby brak konieczności remontów).

BIURO SPRZEDAŻY MIEJSC POSTOJOWYCH

Zapisz się do newslettera


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez DewelopArt Fidelis spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Krzyckiej 82 w celu przesyłania na mój adres mailowy newslettera.

Pełna treść klauzuli informacyjnej dostępna jest na stronie internetowej pod tym adresem oraz w siedzibie spółki. Niniejsza zgoda jest dobrowolna i może zostać wycofana w dowolnym momencie jednak jest niezbędna do umożliwienia nam kontaktu i przesłania informacji, wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej wycofaniem. Żądanie wycofania zgłosić można na adres mailowy: iod@dewelopart.pl lub pisemnie na adres siedziby spółki.

Wyrażam zgodę na przesyłanie przez DewelopArt Fidelis spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu informacji handlowych przy wykorzystaniu środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18.07.2002 r.

Uwaga: Zgoda nie jest obligatoryjna, ale jeśli użytkownik jej nie udzieli, to nie może przesłać do nas danych a my nie możemy się z nim kontaktować.


Szczegółowe informacje nt. administratora danych osobowych oraz przysługujących Państwu praw w zakresie ochrony danych osobowych zawarto w Polityce prywatności.


Dewelopart YouTube Dewelopart Instagram
dodano
mieszkanie
dodano do porównania:
można dodać jeszcze:
wyczyść listę PORÓWNAJ