Szybki kontakt

SZYBKI KONTAKT

tel. 71 33 43 888
email: biuro@dewelopart.pl
Miejsce postojowe - komfort na co dzień

Zapraszamy WSZYSTKICH do zakupu ostatnich miejsc postojowych w hali garażowej VICOLO i LONTANO!

TYLKO TERAZ MIEJSCA POSTOJOWE DOSTĘPNE SĄ W SUPER PROMOCYJNEJ CENIE!

 

Istnieje możliwość płatności w ratach, nawet do grudnia 2019 r.!

ZAPŁAĆ ZA ROK, PARKUJ JUŻ DZIŚ smile!
 

szczegółowe informacje dostępne pod numerem telefonu: 
71 33 43 888!

 

Decydując się na zakup mieszkania warto równocześnie rozważyć zakup miejsca do parkowania samochodu. Najczęściej mamy możliwość nabycia miejsca postojowego naziemnego, znajdującego się przy budynku lub/ oraz miejsca postojowego w hali garażowej pod budynkiem.

Miejsce postojowe w hali garażowej - komfort na co dzień

Najlepszą rekomendacją powyższego stwierdzenia jest fakt, że nasi Klienci, którzy kupują kolejne mieszkanie od razu decydują się na zakup…najczęściej dwóch miejsc, ponieważ wiedzą, że jest to wygoda i oszczędność czasu. Idąc dalej tym tropem – posiadacz garażu jest mniej narażony na przeziębienia – zgodzą się z tym na pewno rodzice małych dzieci, którym zdarzało się odwozić je samochodem, który był tak wychłodzony, że nagrzał się dopiero pod miejscem docelowym, a podróż samochodem „umilała” para lecąca z ust, mimo włączonego ogrzewania.

Parkowanie w garażu zmniejsza nam koszty ubezpieczenia samochodu, zmniejsza koszty jego eksploatacji, niweluje koszty związane z ewentualnym wandalizmem – na co jesteśmy narażeni parkując „gdzie bądź”. Z reguły jest to też dodatkowa powierzchnia do przechowywania - wystarczy zajrzeć do pierwszej lepszej hali garażowej, aby się o tym przekonać.

Wracając do naszych Klientów – coraz powszechniejsze jest posiadanie dwóch samochodów, rozsądnie jest więc pomyśleć o nabyciu dwóch miejsc obok siebie: jest to wygodne w użytkowaniu, a także tańsze przy zakupie.

Miejsce na wynajem – bez konieczności kupna mieszkania

Coraz częstszą opcją jest kupowanie samych miejsc parkingowych w hali garażowej w celach inwestycyjnych – angażując stosunkowo niewielki kapitał można zarabiać bez ponoszenia dużego ryzyka. Dodatkowo można dywersyfikować swój portfel inwestycyjny wybierając nieruchomości w różnych lokalizacjach. Biorąc po uwagę jak rośnie liczba samochodów w gospodarstwach domowych, taka inwestycja jest wręcz idealna: niska kwota wejścia i bezproblemowość tej inwestycji (chociażby brak konieczności remontów).

BIURO SPRZEDAŻY MIEJSC POSTOJOWYCH

Katarzyna Dziemieszkiewicz-Łaz

Dyrektor ds. Sprzedaży i PR

+48 665 343 553
k.dziemieszkiewicz-laz@dewelopart.pl

zadzwoń napisz e-mail

Sonia Olszewska

Specjalista ds. Sprzedaży i Marketingu

+48 665 343 552
s.olszewska@dewelopart.pl

zadzwoń napisz e-mail


Zapisz się do newslettera


Wyrażam zgodę na przesyłanie na podany powyżej adres poczty elektronicznej wiadomości zawierających informacje handlowe dotyczące usług Dewelopart Fidelis Sp. z o.o. Sp.k. (na podstawie Ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną).
Uwaga: Zgoda nie jest obligatoryjna, ale jeśli użytkownik jej nie udzieli, to nie może przesłać do nas danych a my nie możemy się z nim kontaktować.
Szczegółowe informacje nt. administratora danych osobowych oraz przysługujących Państwu praw w zakresie ochrony danych osobowych zawarto w Polityce prywatności.

Dewelopart YouTube Dewelopart Instagram
dodano
mieszkanie
dodano do porównania:
można dodać jeszcze:
wyczyść listę PORÓWNAJ