Szybki kontakt

SZYBKI KONTAKT

tel. 71 33 43 888
email: sprzedaz@dewelopart.pl
Doradztwo kredytowe

Rozumiejąc jak skomplikowany jest proces zakupu nowego mieszkania, staramy się zapewnić dodatkowe wsparcie na wszystkich jego etapach - również przy pozyskaniu kredytu hipotecznego. Wiemy, że kredyt hipoteczny jest dziś nadal podstawowym źródłem finansowania zakupu nieruchomości, a jego uzyskanie jest warunkiem realizacji własnych marzeń.

SZUKASZ KREDYTU HIPOTECZNEGO? SKORZYSTAJ Z DORADZTWA EKSPERTÓW FINANSOWYCH! 

Eksperci porównają dla Ciebie oferty kilkunastu banków, z którymi współpracują od wielu lat, tak abyś mógł wybrać najkorzystniejsze rozwiązanie. Przeprowadzą Cię przez wszystkie formalności, dopilnują zgodności dokumentów i będą czuwać nad całym procesem kredytowym, aż do uruchomienia środków finansowych na zakup nieruchomości.

Oszczędzaj pieniądze:
 • usługi całkowicie bezpłatne
 • wybór najlepszej oferty kredytowej, dopasowanej do Twoich potrzeb
 • negocjacja najkorzystniejszych warunków kredytu
 • dodatkowe rozwiązania finansowe ułatwiające spłatę kredytu
Oszczędzaj czas:
 • indywidualna opieka eksperta
 • spotkanie w dogodnym miejscu i terminie
 • ​kompleksowe przygotowanie dokumentacji i wniosków kredytowych
Bezpieczeństwo transakcji:
 • niezależne i bezstronne konsultacje finansowe
 • wsparcie podczas zawierania umowy kredytowej
 • nadzór nad całym procesem kredytowym
 • pełna oferta produktów ubezpieczeniowych

 

ZAPRASZAMY NA SPOTKANIE Z EKSPERTEM!

Pozostaw swoje imię oraz adres e-mail, by otrzymać kontakt do Doradcy Kredytowego. 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez DewelopArt Fidelis spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Krzyckiej 82 moich danych osobowych w celu przesyłania wiadomości zawierających informacje na temat możliwości uzyskania kredytu hipotecznego i kontaktu do eksperta ds. kredytów hipotecznych Rozwiń więcej.
 
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez DewelopArt Fidelis spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu informacji handlowych przy wykorzystaniu środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy oświadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18.07.2002 r.

Uwaga: Zgody nie są obligatoryjne, ale jeśli użytkownik ich nie udzieli, to nie może przesłać do nas danych, a my nie możemy się z nim kontaktować.

 


Zapisz się do newslettera
Pełna treść klauzuli informacyjnej dostępna jest na stronie internetowej pod tym adresem oraz w siedzibie spółki. Niniejsza zgoda jest dobrowolna i może zostać wycofana w dowolnym momencie jednak jest niezbędna do umożliwienia nam kontaktu i przesłania informacji, wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej wycofaniem. Żądanie wycofania zgłosić można na adres mailowy: iod@dewelopart.pl lub pisemnie na adres siedziby spółki.


Uwaga: Zgoda nie jest obligatoryjna, ale jeśli użytkownik jej nie udzieli, to nie może przesłać do nas danych a my nie możemy się z nim kontaktować.


Szczegółowe informacje nt. administratora danych osobowych oraz przysługujących Państwu praw w zakresie ochrony danych osobowych zawarto w Polityce prywatności.


Dewelopart YouTube Dewelopart Instagram
dodano
mieszkanie
dodano do porównania:
można dodać jeszcze:
wyczyść listę PORÓWNAJ