Szybki kontakt

SZYBKI KONTAKT

tel. 71 33 43 888
email: biuro@dewelopart.pl
Dlaczego DewelopART

Szanowni Państwo,

Zdając sobie sprawę, że poszukiwanie i zakup mieszkania, to proces, który wymaga sporego zaangażowania, a decyzji nie podejmuje się z dnia na dzień chcielibyśmy, aby współpracę z nami zapamiętali Państwo jak najlepiej. Najlepiej, bo otrzymali Państwo atrakcyjną ofertę. Najlepiej, bo nasza propozycja wprost trafiła w Państwa oczekiwania, najlepiej, bo profesjonalnie i sprawnie przebiegł cały proces zakupu.

Chcemy wierzyć, że każdy z Deweloperów o tym marzy.  My nie marzymy, my po prostu tak działamy. Przychodząc do nas, trafiacie Państwo pod opiekę: doświadczenia, kompetencji, zaangażowania, wsparcia podczas całego procesu zakupu. 

Każdego dnia, gdy Państwo zastanawiają się nad kupnem mieszkania – kierownik budowy nadzoruje prace na budowie, dział inwestycyjny negocjuje zakup najlepszych materiałów budowlanych, a dział handlowy poznaje Państwa potrzeby i oferuje najlepsze rozwiązania w konkretnym Państwa przypadku. Jednocześnie wszyscy razem,  każdego dnia, myślimy o tym, co jeszcze możemy zrobić, aby sprostać Państwa wymaganiom i oczekiwaniom.

Nie musicie się zastanawiać, czy wybraliście dobrego dewelopera, który uwzględni wszystkie potrzeby i zapewni bezpieczeństwo transakcji: tak po prostu u nas jest.

            Pewnie zadajecie sobie Państwo pytanie – kim jesteśmy?

Jesteśmy firmą, która postanowiła wprowadzić nowe standardy obsługi Klienta i jakości budowy. Oferujemy najlepsze lokalizacje, najwyższe standardy. Dbamy, abyście Państwo od początku do końca czuli się z nami komfortowo i bezpiecznie. Przeprowadzamy kompleksowo cały proces zakupu mieszkania – począwszy od wyboru lokalu, poprzez pomoc w pozyskaniu kredytu, po odbiór kluczy i przeniesienie własności nowej nieruchomości. Pomagamy także w uzyskaniu rabatów przy zakupie materiałów wykończeniowych do Państwa mieszkania, mebli oraz przy samej przeprowadzce.

Aby to udowodnić, proponujemy prostą drogę bezpośredniej komunikacji z Dyrektorem ds. Sprzedaży w naszej firmie.

Jeżeli na jakimkolwiek etapie współpracy z nami zechcą Państwo skontaktować się ze mną, proszę o maila na adres k.dziemieszkiewicz-laz@dewelopart.pl. Gwarantuję, że wszystkie sprawy, z którymi się Państwo do mnie zwrócicie, zostaną rozwiązane. Zapraszam!

„U nas najważniejszy jest Klient”

Z poważaniem

Katarzyna Dziemieszkiewicz-Łaz

Dyrektor ds. Sprzedaży


 

 


Zapisz się do newslettera


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez DewelopArt Fidelis spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Krzyckiej 82 w celu przesyłania na mój adres mailowy newslettera.

Pełna treść klauzuli informacyjnej dostępna jest na stronie internetowej pod tym adresem oraz w siedzibie spółki. Niniejsza zgoda jest dobrowolna i może zostać wycofana w dowolnym momencie jednak jest niezbędna do umożliwienia nam kontaktu i przesłania informacji, wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej wycofaniem. Żądanie wycofania zgłosić można na adres mailowy: iod@dewelopart.pl lub pisemnie na adres siedziby spółki.

Wyrażam zgodę na przesyłanie przez DewelopArt Fidelis spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu informacji handlowych przy wykorzystaniu środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18.07.2002 r.

Uwaga: Zgoda nie jest obligatoryjna, ale jeśli użytkownik jej nie udzieli, to nie może przesłać do nas danych a my nie możemy się z nim kontaktować.


Szczegółowe informacje nt. administratora danych osobowych oraz przysługujących Państwu praw w zakresie ochrony danych osobowych zawarto w Polityce prywatności.


Dewelopart YouTube Dewelopart Instagram
dodano
mieszkanie
dodano do porównania:
można dodać jeszcze:
wyczyść listę PORÓWNAJ