Szybki kontakt

SZYBKI KONTAKT

tel. 71 33 43 888
email: sprzedaz@dewelopart.pl
Aktualności / wrzesień

0809.2021

CALMA3 - STROP NAD KONDYGNACJĄ -1

Piękna pogoda sprzyja pracom na terenie inwestycji CALMA3 (Wrocław, Poświętne)! Zachęcamy do zapoznania się z galerią zdjęć, prezentującą postęp prac. 

Realizowany jest obecnie strop nad poziomem hali garażowej. Nie zwlekaj i ZAREZERWUJ swoje wymarzone mieszkanie! 

więcej zwiń
0309.2021

CALMA3 - ODBIERZ RABAT NA MIESZKANIE

W CALMA3 przedłużamy letnią promocję! W naszej inwestycji przy ul. L. Kubali we Wrocławiu (Poświętne) oferujemy mieszkania z rabatem do 14 000 zł! Oferta jest limitowana.

Zachęcamy do bezpłatnej rezerwacji mieszkań oraz skorzystania z obniżonych cen mieszkań, nawet o 200 zł/m2! Kliknij WYBIERZ MIESZKANIE

więcej zwiń

Zapisz się do newslettera
Pełna treść klauzuli informacyjnej dostępna jest na stronie internetowej pod tym adresem oraz w siedzibie spółki. Niniejsza zgoda jest dobrowolna i może zostać wycofana w dowolnym momencie jednak jest niezbędna do umożliwienia nam kontaktu i przesłania informacji, wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej wycofaniem. Żądanie wycofania zgłosić można na adres mailowy: iod@dewelopart.pl lub pisemnie na adres siedziby spółki.


Uwaga: Zgoda nie jest obligatoryjna, ale jeśli użytkownik jej nie udzieli, to nie może przesłać do nas danych a my nie możemy się z nim kontaktować.


Szczegółowe informacje nt. administratora danych osobowych oraz przysługujących Państwu praw w zakresie ochrony danych osobowych zawarto w Polityce prywatności.


Dewelopart YouTube Dewelopart Instagram
dodano
mieszkanie
dodano do porównania:
można dodać jeszcze:
wyczyść listę PORÓWNAJ