Szybki kontakt

SZYBKI KONTAKT

tel. 71 33 43 888
email: sprzedaz@dewelopart.pl
Aktualności / wrzesień

2109.2020

JESIENNA PROMOCJA CALMA

Nowa promocja w inwestycji CALMA! Tylko teraz skorzystaj z wyjątkowej oferty, kup mieszkanie i otrzymaj Kuchnię/ Łazienkę W PREZENCIE lub miejsce postojowe GRATIS! Zakończenie budowy już wkrótce! 

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami promocji: KLIKNIJ TU oraz bezpłatnej rezerwacji mieszkań: ZAREZERWUJ TERAZ. 

więcej zwiń
1509.2020

SEMPRE - PREMIERA SPRZEDAŻY

Z nieskrywaną radością informujemy, iż rozpoczęta została sprzedaż PREMIEROWEJ inwestcyji SEMPRE na wrocławskim TARNOGAJU, przy ul. Pięknej 66! Serdecznie zapraszamy! 

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą inwestycji O SEMPRE. Nie czekaj i zarezerwuj swoje wymarzone mieszkanie! Kliknij: ZAREZERWUJ

więcej zwiń
0409.2020

CALMA - POSTĘP PRAC

Nasza inwestycja CALMA przy ul. Kamieńskiego 202 we Wrocławiu wkrótce będzie gotowa! Trwają ostatnie prace wykończeniowe oraz te dotyczące zagospodarowania terenu. 

W ofercie pozostało już tylko dziesięć mieszkań 2-pokojowych. Zachęcamy do bezpłatnej rezerwacji klikając: WYBIERZ MIESZKANIE. Dla 2 pierwszych Klientów przygotowaliśmy SPECJALNĄ OFERTĘ! Zadzwoń: 71 33 43 888 i dowiedz się więcej szczegółów. 

więcej zwiń
0209.2020

WAKACYJNA promocja przedłużona

Z radością informujemy o przedłużeniu promocji w Calmie do 18.09.2020 r. To ostatni czas na skorzystanie z możliwości otrzymania rabatu do 23 000 zł oraz kuchni lub łazienki w PREZENCIE! Dla pierwszych 2 Klientów przygotowaliśmy dodatkowy rabat! 

Zakończenie budowy inwestycji CALMA przy ul. Kamieńskiego 202 we Wrocławiu już wkrótce. Zachęcamy do bezpłatnej rezerwacji mieszkań klikając: WYBIERZ MIESZKANIE. 

więcej zwiń

Zapisz się do newslettera


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez DewelopArt Fidelis spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Krzyckiej 82 w celu przesyłania na mój adres mailowy newslettera.

Pełna treść klauzuli informacyjnej dostępna jest na stronie internetowej pod tym adresem oraz w siedzibie spółki. Niniejsza zgoda jest dobrowolna i może zostać wycofana w dowolnym momencie jednak jest niezbędna do umożliwienia nam kontaktu i przesłania informacji, wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej wycofaniem. Żądanie wycofania zgłosić można na adres mailowy: iod@dewelopart.pl lub pisemnie na adres siedziby spółki.

Wyrażam zgodę na przesyłanie przez DewelopArt Fidelis spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu informacji handlowych przy wykorzystaniu środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18.07.2002 r.

Uwaga: Zgoda nie jest obligatoryjna, ale jeśli użytkownik jej nie udzieli, to nie może przesłać do nas danych a my nie możemy się z nim kontaktować.


Szczegółowe informacje nt. administratora danych osobowych oraz przysługujących Państwu praw w zakresie ochrony danych osobowych zawarto w Polityce prywatności.


Dewelopart YouTube Dewelopart Instagram
dodano
mieszkanie
dodano do porównania:
można dodać jeszcze:
wyczyść listę PORÓWNAJ