Szybki kontakt

SZYBKI KONTAKT

tel. 71 33 43 888
email: biuro@dewelopart.pl
Aktualności / wrzesień

2409.2018

LONTANO - ROZPOCZĘTE PRACE WYKOŃCZENIOWE

Szanowni Państwo,

z radością informujemy, że w ramach inwestycji LONTANO przy ul. Złotnickiej/ ul. Kościańskiej w części budynków rozpoczęte zostały już prace wykończeniowe. Zachęcamy do zapoznania się z dodatkowymi informacjami poniżej. 

Stolarka okienna została zakończona we wszystkich budynkach. We wszystkich budynkach w różnych zakresach prowadzone są również prace instalacyjne: elektryczne, hydrauliczne i wentylacyjne.

więcej zwiń
1909.2018

SŁONECZNE ABITARE - ZDJĘCIA Z BUDOWY

Drodzy Państwo,

zachęcamy do obejrzenia zdjęć prezentujących postęp prac na terenie inwestycji ABITARE na wrocławskim Oporowie przy ul. Jordanowskiej 55-55c. 

Obecnie wykonywane są prace dot. zbrojenia podciągów i układania stropu typu filigran w bud. B1, zbrojenia płyty fundamentowej w bud. B2 oraz zbrojenia stropu w bud. B3. 

więcej zwiń
1809.2018

VICOLO - droga dojazdowa

Drodzy Klienci,

w ramach budowy VICOLO przy Al. Śliwowej 11-11d we Wrocławiu, zrealizowana została również droga dojazdowa do inwestycji. Zachęcamy do obejrzenia zdjęć. 

więcej zwiń
0609.2018

GOTOWE VICOLO - ZDJĘCIA INWESTYCJI

Szanowni Państwo,

z nieskrywaną dumą i radością prezentujemy zdjęcia gotowej inwestycji VICOLO przy Al. Śliwowej 11-11d na wrocławskich Maślicach. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć. 

więcej zwiń

Zapisz się do newslettera


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez DewelopArt Fidelis spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Krzyckiej 82 w celu przesyłania na mój adres mailowy newslettera.

Pełna treść klauzuli informacyjnej dostępna jest na stronie internetowej pod tym adresem oraz w siedzibie spółki. Niniejsza zgoda jest dobrowolna i może zostać wycofana w dowolnym momencie jednak jest niezbędna do umożliwienia nam kontaktu i przesłania informacji, wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej wycofaniem. Żądanie wycofania zgłosić można na adres mailowy: iod@dewelopart.pl lub pisemnie na adres siedziby spółki.

Wyrażam zgodę na przesyłanie przez DewelopArt Fidelis spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu informacji handlowych przy wykorzystaniu środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18.07.2002 r.

Uwaga: Zgoda nie jest obligatoryjna, ale jeśli użytkownik jej nie udzieli, to nie może przesłać do nas danych a my nie możemy się z nim kontaktować.


Szczegółowe informacje nt. administratora danych osobowych oraz przysługujących Państwu praw w zakresie ochrony danych osobowych zawarto w Polityce prywatności.


Dewelopart YouTube Dewelopart Instagram
dodano
mieszkanie
dodano do porównania:
można dodać jeszcze:
wyczyść listę PORÓWNAJ