Szybki kontakt

SZYBKI KONTAKT

tel. 71 33 43 888
email: biuro@dewelopart.pl
Aktualności / wrzesień

2409.2018

LONTANO - ROZPOCZĘTE PRACE WYKOŃCZENIOWE

Szanowni Państwo,

z radością informujemy, że w ramach inwestycji LONTANO przy ul. Złotnickiej/ ul. Kościańskiej w części budynków rozpoczęte zostały już prace wykończeniowe. Zachęcamy do zapoznania się z dodatkowymi informacjami poniżej. 

Stolarka okienna została zakończona we wszystkich budynkach. We wszystkich budynkach w różnych zakresach prowadzone są również prace instalacyjne: elektryczne, hydrauliczne i wentylacyjne.

więcej zwiń
1909.2018

SŁONECZNE ABITARE - ZDJĘCIA Z BUDOWY

Drodzy Państwo,

zachęcamy do obejrzenia zdjęć prezentujących postęp prac na terenie inwestycji ABITARE na wrocławskim Oporowie przy ul. Jordanowskiej 55-55c. 

Obecnie wykonywane są prace dot. zbrojenia podciągów i układania stropu typu filigran w bud. B1, zbrojenia płyty fundamentowej w bud. B2 oraz zbrojenia stropu w bud. B3. 

więcej zwiń
1809.2018

VICOLO - droga dojazdowa

Drodzy Klienci,

w ramach budowy VICOLO przy Al. Śliwowej 11-11d we Wrocławiu, zrealizowana została również droga dojazdowa do inwestycji. Zachęcamy do obejrzenia zdjęć. 

więcej zwiń
0609.2018

GOTOWE VICOLO - ZDJĘCIA INWESTYCJI

Szanowni Państwo,

z nieskrywaną dumą i radością prezentujemy zdjęcia gotowej inwestycji VICOLO przy Al. Śliwowej 11-11d na wrocławskich Maślicach. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć. 

więcej zwiń

Zapisz się do newslettera


Wyrażam zgodę na przesyłanie na podany powyżej adres poczty elektronicznej wiadomości zawierających informacje handlowe dotyczące usług Dewelopart Fidelis Sp. z o.o. Sp.k. (na podstawie Ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną).
Uwaga: Zgoda nie jest obligatoryjna, ale jeśli użytkownik jej nie udzieli, to nie może przesłać do nas danych a my nie możemy się z nim kontaktować.
Szczegółowe informacje nt. administratora danych osobowych oraz przysługujących Państwu praw w zakresie ochrony danych osobowych zawarto w Polityce prywatności.

Dewelopart YouTube Dewelopart Instagram
dodano
mieszkanie
dodano do porównania:
można dodać jeszcze:
wyczyść listę PORÓWNAJ