Szybki kontakt

SZYBKI KONTAKT

tel. 71 33 43 888
email: sprzedaz@dewelopart.pl
Aktualności / sierpień

2608.2021

CALMA2 - STOLARKA OKIENNA

Z nieskrywaną radością prezentujemy Państwu postępy prac na realizowanych inwestycjach. Dziś mamy przyjemność zaprosić do obejrzenia galerii zdjęć inwestycji CALMA2 przy ul. L. Kubali we Wrocławiu.

Postępy prac widoczne są gołym okiem - w części inwestycji rozpoczęty został montaż stolarki okiennej! 

więcej zwiń
2308.2021

CALMA2 - ZAKOŃCZENIE SPRZEDAŻY

Z radością informujemy, iż wszystkie domy w inwestycji Calma2 zostały sprzedane! Szczęśliwym Nabywcom serdecznie gratulujemy i dziękujemy Państwu za zaufanie. 

więcej zwiń
1708.2021

E-WIZYTA Sempre 12.08.2021 r.

W ubiegłym tygodniu realizowaliśmy pierwszą e-wizytę z inwestycji SEMPRE na wrocławskim Tarnogaju. Dla tych z Państwa, którzy nie zdążyli jej zobaczyć na naszym Facebooku lub Instagramie, załączamy relację na zdjęciach.

Po wizycie na inwestycji, z całą pewnością możemy stwierdzić, że nazwa ulicy nie jest tu przypadkowa – będzie pięknie!

więcej zwiń
0908.2021

CALMA3 - LETNIA OBNIŻKA CEN MIESZKAŃ

Drodzy Klienci! Mamy dla Was wyjątkową promocję! Tylko teraz, dla pierwszych 10 Klientów, oferujemy mieszkania w inwestycji CALMA3 z rabatem do nawet 14 000 zł! 

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty: PROMOCJA WAKACYJNE RABATY. Oferta jest limitowana. Przypominamy o możliwości bezpłatnej rezerwacji mieszkań: WYBIERZ MIESZKANIE. 

więcej zwiń
0308.2021

SEMPRE - PRACE ELEWACYJNE

Z radością prezentujemy Państwu najnowsze zdjęcia z budowy inwestycji Sempre na wrocławskim Tarnogaju. A jest się czym chwalić!

Informujemy, iż rozpoczęte zostały już pierwsze prace nad elewacją budynku, a w części budynku przystąpiliśmy już do montażu okien. Trwają również intensywne prace wewnątrz mieszkań związane z realizacją ścian działowych oraz instalacji. Zachęcamy do bezpłatnej rezerwacji mieszkań: ZAREZERWUJ. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt: 71 33 43 88 lub sprzedaz@dewelopart.pl. 

więcej zwiń

Zapisz się do newslettera
Pełna treść klauzuli informacyjnej dostępna jest na stronie internetowej pod tym adresem oraz w siedzibie spółki. Niniejsza zgoda jest dobrowolna i może zostać wycofana w dowolnym momencie jednak jest niezbędna do umożliwienia nam kontaktu i przesłania informacji, wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej wycofaniem. Żądanie wycofania zgłosić można na adres mailowy: iod@dewelopart.pl lub pisemnie na adres siedziby spółki.


Uwaga: Zgoda nie jest obligatoryjna, ale jeśli użytkownik jej nie udzieli, to nie może przesłać do nas danych a my nie możemy się z nim kontaktować.


Szczegółowe informacje nt. administratora danych osobowych oraz przysługujących Państwu praw w zakresie ochrony danych osobowych zawarto w Polityce prywatności.


Dewelopart YouTube Dewelopart Instagram
dodano
mieszkanie
dodano do porównania:
można dodać jeszcze:
wyczyść listę PORÓWNAJ