Szybki kontakt

SZYBKI KONTAKT

tel. 71 33 43 888
email: biuro@dewelopart.pl
Aktualności / sierpień

3008.2018

ABITARE - STROP NAD GARAŻEM B1

Z radością chwalimy się postępem prac w inwestycji ABITARE na wrocławskim Oporowie! Poniżej szczegóły.

Aktualnie realizujemy m.in. płytę fundamentową pod budynkiem B2 oraz strop nad garażem w bud. B1. 

więcej zwiń
3008.2018

LONTANO - ZAAWANSOWANIE PRAC

Drodzy Klienci,

z dumą prezentujemy aktualne zdjęcia inwestycji LONTANO na wrocławskich Złotnikach. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami prowadzonych aktualnie prac. 

Obecnie trwają intenstywne prace nad elewacją budynków oraz stawianiem ścianek działowych w lokalach mieszkalnych. W bud. A i B prowadzimy już prace malarskie w halach garażowych. Z radością informujemy, że rozpoczęte zostały również prace instalacyjne. 

więcej zwiń
0308.2018

ABITARE - ŚCIANY GARAŻU BUD. B1

Drodzy Klienci,

z dumą prezentujemy aktualne zdjęcia z postępu prac w inwestycji ABITARE na Oporowie, przy ul. Jordanowskiej 55-55c. Poniżej szczegóły prowadzonych prac.

Obecnie trwają intensywne prace związane ze zbrojeniem płyt fundamentowych bud. B1 i B3 oraz realizacją ścian garażu budynku B1. 

więcej zwiń
0308.2018

LONTANO - 60 % ZAAWANSOWANIA PRAC

Szanowni Państwo,

z radością informujemy, iż inwestycja LONTANO na wrocławskich Złotnikach osiągnęła już 60 % zaawansowania prac budowlanych. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami. 

Aktualnie prowadzone są intensywne prace elewacyjne, dekarskie oraz wewnątrz mieszkań. Ku końcowi dobiega również montaż stolarki okiennej oraz stawiania ścianek działowych. 

więcej zwiń

Zapisz się do newslettera


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez DewelopArt Fidelis spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Krzyckiej 82 w celu przesyłania na mój adres mailowy newslettera. Pełna treść klauzuli informacyjnej dostępna jest na stronie internetowej pod adresem: www.dewelopart.pl oraz w siedzibie spółki. Niniejsza zgoda jest dobrowolna i może zostać wycofana w dowolnym momencie jednak jest niezbędna do umożliwienia nam kontaktu i przesłania informacji, wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej wycofaniem. Żądanie wycofania zgłosić można na adres mailowy: iod@dewelopart.pl lub pisemnie na adres siedziby spółki.

Wyrażam zgodę na przesyłanie przez DewelopArt Fidelis spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu informacji handlowych przy wykorzystaniu środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18.07.2002 r.

Dewelopart YouTube Dewelopart Instagram
dodano
mieszkanie
dodano do porównania:
można dodać jeszcze:
wyczyść listę PORÓWNAJ