Szybki kontakt

SZYBKI KONTAKT

tel. 71 33 43 888
email: biuro@dewelopart.pl
Aktualności / sierpień

3008.2018

ABITARE - STROP NAD GARAŻEM B1

Z radością chwalimy się postępem prac w inwestycji ABITARE na wrocławskim Oporowie! Poniżej szczegóły.

Aktualnie realizujemy m.in. płytę fundamentową pod budynkiem B2 oraz strop nad garażem w bud. B1. 

więcej zwiń
3008.2018

LONTANO - ZAAWANSOWANIE PRAC

Drodzy Klienci,

z dumą prezentujemy aktualne zdjęcia inwestycji LONTANO na wrocławskich Złotnikach. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami prowadzonych aktualnie prac. 

Obecnie trwają intenstywne prace nad elewacją budynków oraz stawianiem ścianek działowych w lokalach mieszkalnych. W bud. A i B prowadzimy już prace malarskie w halach garażowych. Z radością informujemy, że rozpoczęte zostały również prace instalacyjne. 

więcej zwiń
0308.2018

ABITARE - ŚCIANY GARAŻU BUD. B1

Drodzy Klienci,

z dumą prezentujemy aktualne zdjęcia z postępu prac w inwestycji ABITARE na Oporowie, przy ul. Jordanowskiej 55-55c. Poniżej szczegóły prowadzonych prac.

Obecnie trwają intensywne prace związane ze zbrojeniem płyt fundamentowych bud. B1 i B3 oraz realizacją ścian garażu budynku B1. 

więcej zwiń
0308.2018

LONTANO - 60 % ZAAWANSOWANIA PRAC

Szanowni Państwo,

z radością informujemy, iż inwestycja LONTANO na wrocławskich Złotnikach osiągnęła już 60 % zaawansowania prac budowlanych. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami. 

Aktualnie prowadzone są intensywne prace elewacyjne, dekarskie oraz wewnątrz mieszkań. Ku końcowi dobiega również montaż stolarki okiennej oraz stawiania ścianek działowych. 

więcej zwiń

Zapisz się do newslettera


Wyrażam zgodę na przesyłanie na podany powyżej adres poczty elektronicznej wiadomości zawierających informacje handlowe dotyczące usług Dewelopart Fidelis Sp. z o.o. Sp.k. (na podstawie Ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną).
Uwaga: Zgoda nie jest obligatoryjna, ale jeśli użytkownik jej nie udzieli, to nie może przesłać do nas danych a my nie możemy się z nim kontaktować.
Szczegółowe informacje nt. administratora danych osobowych oraz przysługujących Państwu praw w zakresie ochrony danych osobowych zawarto w Polityce prywatności.

Dewelopart YouTube Dewelopart Instagram
dodano
mieszkanie
dodano do porównania:
można dodać jeszcze:
wyczyść listę PORÓWNAJ