Szybki kontakt

SZYBKI KONTAKT

tel. 71 33 43 888
email: biuro@dewelopart.pl
Aktualności / sierpień

2308.2019

ABITARE - ZDJĘCIA Z BUDOWY

Z dumą i radością prezentujemy Państwu kilka zdjęć, które są widokami z okien/balkonów przyszłych mieszkańców osiedla ABITARE przy ul. Jordanowskiej 55-55c we Wrocławiu.

Zachęcamy do zapoznania się z galerią zdjęć. 

więcej zwiń
2208.2019

CALMA - STROP NAD GARAŻEM

Drodzy Klienci,

z radością zachęcamy do zapoznania się z postępami prac na naszej nowej inwestycji CALMA prz ul. Kamieńskiego 202 we Wrocławiu, na osiedlu Poświętne. 

W ramach prowadzonych prac kontynuowane są prace związane z wykonywaniem elementów konstrukcyjnych na poziomie garażu oraz strop i podciągi nad garażem. 

więcej zwiń

Zapisz się do newslettera


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez DewelopArt Fidelis spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Krzyckiej 82 w celu przesyłania na mój adres mailowy newslettera.

Pełna treść klauzuli informacyjnej dostępna jest na stronie internetowej pod tym adresem oraz w siedzibie spółki. Niniejsza zgoda jest dobrowolna i może zostać wycofana w dowolnym momencie jednak jest niezbędna do umożliwienia nam kontaktu i przesłania informacji, wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej wycofaniem. Żądanie wycofania zgłosić można na adres mailowy: iod@dewelopart.pl lub pisemnie na adres siedziby spółki.

Wyrażam zgodę na przesyłanie przez DewelopArt Fidelis spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu informacji handlowych przy wykorzystaniu środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18.07.2002 r.

Uwaga: Zgoda nie jest obligatoryjna, ale jeśli użytkownik jej nie udzieli, to nie może przesłać do nas danych a my nie możemy się z nim kontaktować.


Szczegółowe informacje nt. administratora danych osobowych oraz przysługujących Państwu praw w zakresie ochrony danych osobowych zawarto w Polityce prywatności.


Dewelopart YouTube Dewelopart Instagram
dodano
mieszkanie
dodano do porównania:
można dodać jeszcze:
wyczyść listę PORÓWNAJ