Szybki kontakt

SZYBKI KONTAKT

tel. 71 33 43 888
email: sprzedaz@dewelopart.pl
Aktualności / lipiec

2907.2021

CALMA3 - POSTĘP PRAC

Drodzy Klienci! Z przyjemnością chwalimy się postępami prac na terenie inwestycji Calma3 na wrocławskim osiedlu Poświętne (ul. L. Kubali). 

Trwają nieustanne prace związane z realizacją kondygnacji -1. Być może wygląda to na początek, ale proszę nam wierzyć, solidne podstawy już mamy! Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć. 

więcej zwiń
2007.2021

CALMA2 - POSTĘPY PRAC

Na początek dobrego tygodnia mamy dla Was nową porcję zdjęć z realizacji inwestycji Calma2 przy ul. L. Kubali we Wrocławiu (Osiedle Poświętne). Zachęcamy do śledzenia postępów prac. 

Jednocześnie informujemy, że w sprzedaży pozostał już ostatni lokal - H1: ZOBACZ OFERTĘ.

więcej zwiń
1607.2021

CALMA3 - RABAT NA MIEJSCE POSTOJOWE

Startujemy z promocją na PREMIERĘ SPRZEDAŻY nowej inwestycji CALMA3! Tylko teraz pierwszych 5 Klientów otrzyma RABAT na miejsce postojowe do 7 000 zł! 

To doskonały czas na wybór idealnego mieszkania! Szeroka oferta od 1 do 4 pokoi sprawi, iż każdy z Was znajdzie mieszkanie dopasowane do swoich potrzeb! Zapraszamy. 

więcej zwiń

Zapisz się do newsletteraPełna treść klauzuli informacyjnej dostępna jest na stronie internetowej pod tym adresem oraz w siedzibie spółki. Niniejsza zgoda jest dobrowolna i może zostać wycofana w dowolnym momencie jednak jest niezbędna do umożliwienia nam kontaktu i przesłania informacji, wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej wycofaniem. Żądanie wycofania zgłosić można na adres mailowy: iod@dewelopart.pl lub pisemnie na adres siedziby spółki.


Uwaga: Zgoda nie jest obligatoryjna, ale jeśli użytkownik jej nie udzieli, to nie może przesłać do nas danych a my nie możemy się z nim kontaktować.


Szczegółowe informacje nt. administratora danych osobowych oraz przysługujących Państwu praw w zakresie ochrony danych osobowych zawarto w Polityce prywatności.


Dewelopart YouTube Dewelopart Instagram
dodano
mieszkanie
dodano do porównania:
można dodać jeszcze:
wyczyść listę PORÓWNAJ