Szybki kontakt

SZYBKI KONTAKT

tel. 71 33 43 888
email: sprzedaz@dewelopart.pl
Aktualności / lipiec

1407.2020

RABAT DO 23 000 ZŁ LUB BON do 4 500 zł

WAKACYJNA PROMOCJA w Calmie! Tylko teraz skorzystaj z promocji i odbierz RABAT do 23 000 zł lub BON do 4 500 zł na AGD lub Wykończenie Mieszkania. Szczegóły promocji dostępne TUTAJ.

Przypominamy, iż koniec budowy JUŻ W SIERPNIU! Nie zwlekaj i zarezerwuj swoje wymarzone mieszkanie już teraz KLIKAJĄC TU - w ofercie pozostało już tylko 12 mieszkań! 

więcej zwiń
1007.2020

CALMA - PRACE WYKOŃCZENIOWE

Koniec budowy zbliża się wielkimi krokami! Inwestycja CALMA pięknieje w oczach. Zachęcamy do zapoznania się z galerią zdjęć prezentujących postęp prac w inwestycji przy ul. Kamieńskiego 202 we Wrocławiu. 

W ofercie pozostało już niewiele mieszkań - nie czekaj i zarezerwuj bezpłatnie swoje wymarzone mieszkanie już teraz. 

więcej zwiń

Zapisz się do newslettera


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez DewelopArt Fidelis spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Krzyckiej 82 w celu przesyłania na mój adres mailowy newslettera.

Pełna treść klauzuli informacyjnej dostępna jest na stronie internetowej pod tym adresem oraz w siedzibie spółki. Niniejsza zgoda jest dobrowolna i może zostać wycofana w dowolnym momencie jednak jest niezbędna do umożliwienia nam kontaktu i przesłania informacji, wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej wycofaniem. Żądanie wycofania zgłosić można na adres mailowy: iod@dewelopart.pl lub pisemnie na adres siedziby spółki.

Wyrażam zgodę na przesyłanie przez DewelopArt Fidelis spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu informacji handlowych przy wykorzystaniu środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18.07.2002 r.

Uwaga: Zgoda nie jest obligatoryjna, ale jeśli użytkownik jej nie udzieli, to nie może przesłać do nas danych a my nie możemy się z nim kontaktować.


Szczegółowe informacje nt. administratora danych osobowych oraz przysługujących Państwu praw w zakresie ochrony danych osobowych zawarto w Polityce prywatności.


Dewelopart YouTube Dewelopart Instagram
dodano
mieszkanie
dodano do porównania:
można dodać jeszcze:
wyczyść listę PORÓWNAJ