Szybki kontakt

SZYBKI KONTAKT

tel. 71 33 43 888
email: biuro@dewelopart.pl
Aktualności / lipiec

1307.2018

LONTANO - TRWAJĄCE PRACE

Szanowni Państwo,

prezentujemy Państwu postęp prac w inwestycji LONTANO na wrocławskich Złotnikach. Obecnie w większości inwestycji trwają już intensywne prace elewcyjne oraz wewnątrz mieszkań. 

więcej zwiń
1207.2018

ABITARE - PRACE FUNDAMENTOWE

Drodzy Państwo,

informujemy, iż w ramach inwestycji ABITARE przy ul. Jordanowskiej 55-55c na Oporowie trwają obecnie prace dot. zbrojenia i wylewania płyt fundamentowych pod budynki B1, B3 i G5. 

W pozostałej części Osiedla trwają intensywne prace ziemne!

więcej zwiń
0307.2018

VICOLO - ZDJĘCIA INWESTYCJI

Szanowni Państwo,

z nieskrywaną radością zachęcamy do zapoznania się z galerią zdjęć inwestycji VICOLO, zlokalizowanej przy al. Śliwowej 11-11d na wrocławskich Maślicach.

więcej zwiń
0307.2018

SŁONECZNE ABITARE - ZDJĘCIA

Drodzy Państwo,

z ogromną radością przedstawiamy Państwu galerię zdjęć terenu budowy na wrocławskim Oporowie, gdzie powstaje nasza nowa inwestycja ABITARE.

więcej zwiń

Zapisz się do newslettera


Wyrażam zgodę na przesyłanie na podany powyżej adres poczty elektronicznej wiadomości zawierających informacje handlowe dotyczące usług Dewelopart Fidelis Sp. z o.o. Sp.k. (na podstawie Ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną).
Uwaga: Zgoda nie jest obligatoryjna, ale jeśli użytkownik jej nie udzieli, to nie może przesłać do nas danych a my nie możemy się z nim kontaktować.
Szczegółowe informacje nt. administratora danych osobowych oraz przysługujących Państwu praw w zakresie ochrony danych osobowych zawarto w Polityce prywatności.

Dewelopart YouTube Dewelopart Instagram
dodano
mieszkanie
dodano do porównania:
można dodać jeszcze:
wyczyść listę PORÓWNAJ