Szybki kontakt

SZYBKI KONTAKT

tel. 71 33 43 888
email: biuro@dewelopart.pl
Aktualności / lipiec

2607.2019

ABITARE - 65 % ZAAWANSOWANIA PRAC

Z radością prezentujemy aktualne zdjęcia z budowy inwestycji ABITARE przy ul. Jordanowskiej. Inwestycja posiada już 70% stopnia zaawansowania prac! 

Obecnie w ramach prowadzonych prac:

a) w B1 kładzione są gładzie na sufitach oraz realizowana jest posadzka w garażu i wykończenie pomieszczeń technicznych.

b) w B2 i B3 trwają prace instalacyjne oraz elewacyjne, a także realizowane jest pokrycie dachu. 

c) w B4 stawiane są ścianki działowe oraz realizowana jest więźba dachowa oraz instalacje wewnątrz lokali mieszkalnych. 

Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć. 

więcej zwiń
2507.2019

CALMA - ŚCIANY GARAŻU

W ramach budowy inwestycji CALMA przy ul. Kamieńskiego we Wrocławiu wykonano już 65 % płyty fundamentowej. Trwają przygotowania do realizacji ścian i słupów garażu. 

Zachęcamy do zapoznania się z galerią zdjęć prezentującą postęp prac. 

więcej zwiń
1107.2019

ABITARE - ELEWACJA BUD. B1

Z nieskrywaną dumą prezentujemy Państwu postęp prac na terenie inwestycji ABITARE przy ul. Jordanowskiej 55-55c we Wrocławiu. Na budynku B1 widoczna jest już ukończona elewacja!

Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć. 

więcej zwiń

Zapisz się do newslettera


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez DewelopArt Fidelis spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Krzyckiej 82 w celu przesyłania na mój adres mailowy newslettera.

Pełna treść klauzuli informacyjnej dostępna jest na stronie internetowej pod tym adresem oraz w siedzibie spółki. Niniejsza zgoda jest dobrowolna i może zostać wycofana w dowolnym momencie jednak jest niezbędna do umożliwienia nam kontaktu i przesłania informacji, wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej wycofaniem. Żądanie wycofania zgłosić można na adres mailowy: iod@dewelopart.pl lub pisemnie na adres siedziby spółki.

Wyrażam zgodę na przesyłanie przez DewelopArt Fidelis spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu informacji handlowych przy wykorzystaniu środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18.07.2002 r.

Uwaga: Zgoda nie jest obligatoryjna, ale jeśli użytkownik jej nie udzieli, to nie może przesłać do nas danych a my nie możemy się z nim kontaktować.


Szczegółowe informacje nt. administratora danych osobowych oraz przysługujących Państwu praw w zakresie ochrony danych osobowych zawarto w Polityce prywatności.


Dewelopart YouTube Dewelopart Instagram
dodano
mieszkanie
dodano do porównania:
można dodać jeszcze:
wyczyść listę PORÓWNAJ