Szybki kontakt

SZYBKI KONTAKT

tel. 71 33 43 888
email: biuro@dewelopart.pl
Aktualności / lipiec

1307.2018

LONTANO - TRWAJĄCE PRACE

Szanowni Państwo,

prezentujemy Państwu postęp prac w inwestycji LONTANO na wrocławskich Złotnikach. Obecnie w większości inwestycji trwają już intensywne prace elewcyjne oraz wewnątrz mieszkań. 

więcej zwiń
1207.2018

ABITARE - PRACE FUNDAMENTOWE

Drodzy Państwo,

informujemy, iż w ramach inwestycji ABITARE przy ul. Jordanowskiej 55-55c na Oporowie trwają obecnie prace dot. zbrojenia i wylewania płyt fundamentowych pod budynki B1, B3 i G5. 

W pozostałej części Osiedla trwają intensywne prace ziemne!

więcej zwiń
0307.2018

VICOLO - ZDJĘCIA INWESTYCJI

Szanowni Państwo,

z nieskrywaną radością zachęcamy do zapoznania się z galerią zdjęć inwestycji VICOLO, zlokalizowanej przy al. Śliwowej 11-11d na wrocławskich Maślicach.

więcej zwiń
0307.2018

SŁONECZNE ABITARE - ZDJĘCIA

Drodzy Państwo,

z ogromną radością przedstawiamy Państwu galerię zdjęć terenu budowy na wrocławskim Oporowie, gdzie powstaje nasza nowa inwestycja ABITARE.

więcej zwiń

Zapisz się do newslettera


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez DewelopArt Fidelis spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Krzyckiej 82 w celu przesyłania na mój adres mailowy newslettera. Pełna treść klauzuli informacyjnej dostępna jest na stronie internetowej pod adresem: www.dewelopart.pl oraz w siedzibie spółki. Niniejsza zgoda jest dobrowolna i może zostać wycofana w dowolnym momencie jednak jest niezbędna do umożliwienia nam kontaktu i przesłania informacji, wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej wycofaniem. Żądanie wycofania zgłosić można na adres mailowy: iod@dewelopart.pl lub pisemnie na adres siedziby spółki.

Wyrażam zgodę na przesyłanie przez DewelopArt Fidelis spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu informacji handlowych przy wykorzystaniu środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18.07.2002 r.

Dewelopart YouTube Dewelopart Instagram
dodano
mieszkanie
dodano do porównania:
można dodać jeszcze:
wyczyść listę PORÓWNAJ