Szybki kontakt

SZYBKI KONTAKT

tel. 71 33 43 888
email: sprzedaz@dewelopart.pl
Aktualności / czerwiec

1006.2021

CALMA3 - kondygnacja -1

Drodzy Klienci! Chwalimy się Wam postępem prac na terenie nowej inwestycji CALMA3 przy ul. L. Kubali we Wrocławiu! Trwają obecnie intensywne prace nad realizacją kondygnacji -1.

Zachęcamy do rezerwacji swojego wymarzonego mieszkania. Początek sprzedaży to idealny moment, by znaleźć idealne mieszkanie pod własne potrzeby. Już teraz ZAREZERWUJ MIESZKANIE na okres 7 dni! 

więcej zwiń
1006.2021

Świętujemy 10 lat DewelopART!

Z ogromną przyjemnością chcielibyśmy podzielić się z Państwem naszym sukcesem! Z dumą informujemy, iż już od 10 lat wychodzimy naprzeciw Państwa oczekiwaniom i spełniamy marzenia o własnym M. 

To dzięki Wam - Klientom, Partnerom i Współpracownikom możemy się rozwijać i z nadzieją spoglądać w przyszłość.

Istniejąc na rynku nieruchomości od ponad dekady możemy z pewnością powiedzieć, że zbudowaliśmy dużą część naszego miasta, umocniliśmy swoją pozycję na rynku, wypracowaliśmy renomę i staliśmy się silną marką.

Podziękowania za te osiągnięcia należą się wyłącznie Wam. Dziękujemy Państwu za zaufanie, jakim nas obdarzyliście do tej pory, za każdy uścisk dłoni i uśmiech w naszą stronę. Dziękujemy za liczne rozmowy, które wielokrotnie były dla nas drogowskazem.

To dzięki Wam możemy tworzyć kolejne przestrzenie do życia i spełniać Wasze marzenia o własnym M. Deklarujemy, zgodnie z naszym hasłem, budować zgodnie ze sztuką, kolejne lata, następne inwestycje.

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi osiągnięciami: 10 LAT DEWELOPART!

Z wyrazami szacunku,
Zespół DewelopART

więcej zwiń
0206.2021

GODZINY PRACY BIURA SPRZEDAŻY

Uprzejmie informujemy, iż w dniu 04.06.2021 r. Biuro Sprzedaży mieszkań będzie nieczynne. Jesteśmy do Państwa dyspozycji w pozostałe dni robocze w godz. 9:00-17:00. Serdecznie zapraszamy! 

więcej zwiń

Zapisz się do newslettera
Pełna treść klauzuli informacyjnej dostępna jest na stronie internetowej pod tym adresem oraz w siedzibie spółki. Niniejsza zgoda jest dobrowolna i może zostać wycofana w dowolnym momencie jednak jest niezbędna do umożliwienia nam kontaktu i przesłania informacji, wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej wycofaniem. Żądanie wycofania zgłosić można na adres mailowy: iod@dewelopart.pl lub pisemnie na adres siedziby spółki.


Uwaga: Zgoda nie jest obligatoryjna, ale jeśli użytkownik jej nie udzieli, to nie może przesłać do nas danych a my nie możemy się z nim kontaktować.


Szczegółowe informacje nt. administratora danych osobowych oraz przysługujących Państwu praw w zakresie ochrony danych osobowych zawarto w Polityce prywatności.


Dewelopart YouTube Dewelopart Instagram
dodano
mieszkanie
dodano do porównania:
można dodać jeszcze:
wyczyść listę PORÓWNAJ