Szybki kontakt

SZYBKI KONTAKT

tel. 71 33 43 888
email: sprzedaz@dewelopart.pl
Aktualności / czerwiec

2606.2020

WYNAJEM miejsc postojowych Lontano

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom wprowadziliśmy rewelacyjną ofertę! Już za 150 zł miesięcznie istnieje możliwość WYNAJĘCIA miejsca postojowego w inwestycji LONTANO na wrocławskich Złotnikach.

Zachęcamy do kontaktu. Więcej informacji: KLIKNIJ TU

Kontakt: 71 33 43 888 lub sprzedaz@dewelopart.pl 

więcej zwiń
2206.2020

CALMA - ELEWACJA

Z radością prezentujemy Państwu część wykonanej elewacji budynku CALMA przy ul. Kamieńskiego 202 we Wrocławiu. Przypominamy, iż w sprzedaży pozostało już tylko kilka ostatnich mieszkań i lokali usługowych. 

Zachęcamy do bezpłatnej rezerwacji swojego wymarzonego mieszkania KLIKNIJ TU.

więcej zwiń
0906.2020

GODZINY PRACY BIURA SPRZEDAŻY

Uprzejmie informujemy, iż w dniu 12.06.2020 r. Biuro Sprzedaży mieszkań będzie nieczynne. Jesteśmy do Państwa dyspozycji w pozostałe dni robocze. Serdecznie zapraszamy! 

więcej zwiń
0906.2020

CALMA - DACH I POSADZKI

Prace tynkarskie, posadzki w mieszkaniach oraz pokrycie dachu - to tylko nieliczne z prac aktualnie wykonywanych na terenie inwestycji CALMA, realizowanej przy ul. Kamieńskiego 202 we Wrocławiu. 

Jednocześnie przypominamy o możliwości niezobowiązującej rezerwacji mieszkań klikając: ZAREZERWUJ BEZPŁATNIE

więcej zwiń

Zapisz się do newslettera


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez DewelopArt Fidelis spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Krzyckiej 82 w celu przesyłania na mój adres mailowy newslettera.

Pełna treść klauzuli informacyjnej dostępna jest na stronie internetowej pod tym adresem oraz w siedzibie spółki. Niniejsza zgoda jest dobrowolna i może zostać wycofana w dowolnym momencie jednak jest niezbędna do umożliwienia nam kontaktu i przesłania informacji, wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej wycofaniem. Żądanie wycofania zgłosić można na adres mailowy: iod@dewelopart.pl lub pisemnie na adres siedziby spółki.

Wyrażam zgodę na przesyłanie przez DewelopArt Fidelis spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu informacji handlowych przy wykorzystaniu środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18.07.2002 r.

Uwaga: Zgoda nie jest obligatoryjna, ale jeśli użytkownik jej nie udzieli, to nie może przesłać do nas danych a my nie możemy się z nim kontaktować.


Szczegółowe informacje nt. administratora danych osobowych oraz przysługujących Państwu praw w zakresie ochrony danych osobowych zawarto w Polityce prywatności.


Dewelopart YouTube Dewelopart Instagram
dodano
mieszkanie
dodano do porównania:
można dodać jeszcze:
wyczyść listę PORÓWNAJ