Szybki kontakt

SZYBKI KONTAKT

tel. 71 33 43 888
email: biuro@dewelopart.pl
Aktualności / czerwiec

2206.2018

LONTANO - ELEWACJA

Drodzy Klienci,

z radością prezentujemy postęp prac na terenie budowy inwestycji LONTANO przy ul. Złotnickiej / ul. Kościańskiej we Wrocławiu!  

W większości budynków trwają obecnie prace związane z ukończeniem dachu oraz ze stawianiem ścianek działowych. W części inwestycji rozpoczęte zostały już prace elewacyjne!  smile

więcej zwiń
1306.2018

ABITARE - PRACE ZIEMNE

Drodzy Klienci,

informujemy, iż w ramach inwestycji ABITARE, na wrocławskim Oporowie trwają intensywne intensywne prace ziemne oraz prace pod płytę fundamentową bud. B1 i garażu G5.

więcej zwiń
1106.2018

VICOLO - ZAGOSPODAROWANIE TERENU

Szanowni Państwo,

w ramach inwestycji VICOLO, przy al. Śliwowej we Wrocławiu trwają intensywne prace związane z zagospodarowaniem terenu wokół budynku. Wielkimi krokami zbliżamy się do zakończenia budowy! 

więcej zwiń

Zapisz się do newslettera


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez DewelopArt Fidelis spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Krzyckiej 82 w celu przesyłania na mój adres mailowy newslettera. Pełna treść klauzuli informacyjnej dostępna jest na stronie internetowej pod adresem: www.dewelopart.pl oraz w siedzibie spółki. Niniejsza zgoda jest dobrowolna i może zostać wycofana w dowolnym momencie jednak jest niezbędna do umożliwienia nam kontaktu i przesłania informacji, wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej wycofaniem. Żądanie wycofania zgłosić można na adres mailowy: iod@dewelopart.pl lub pisemnie na adres siedziby spółki.

Wyrażam zgodę na przesyłanie przez DewelopArt Fidelis spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu informacji handlowych przy wykorzystaniu środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18.07.2002 r.

Dewelopart YouTube Dewelopart Instagram
dodano
mieszkanie
dodano do porównania:
można dodać jeszcze:
wyczyść listę PORÓWNAJ