Szybki kontakt

SZYBKI KONTAKT

tel. 71 33 43 888
email: biuro@dewelopart.pl
Aktualności / czerwiec

2206.2018

LONTANO - ELEWACJA

Drodzy Klienci,

z radością prezentujemy postęp prac na terenie budowy inwestycji LONTANO przy ul. Złotnickiej / ul. Kościańskiej we Wrocławiu!  

W większości budynków trwają obecnie prace związane z ukończeniem dachu oraz ze stawianiem ścianek działowych. W części inwestycji rozpoczęte zostały już prace elewacyjne!  smile

więcej zwiń
1306.2018

ABITARE - PRACE ZIEMNE

Drodzy Klienci,

informujemy, iż w ramach inwestycji ABITARE, na wrocławskim Oporowie trwają intensywne intensywne prace ziemne oraz prace pod płytę fundamentową bud. B1 i garażu G5.

więcej zwiń
1106.2018

VICOLO - ZAGOSPODAROWANIE TERENU

Szanowni Państwo,

w ramach inwestycji VICOLO, przy al. Śliwowej we Wrocławiu trwają intensywne prace związane z zagospodarowaniem terenu wokół budynku. Wielkimi krokami zbliżamy się do zakończenia budowy! 

więcej zwiń

Zapisz się do newslettera


Wyrażam zgodę na przesyłanie na podany powyżej adres poczty elektronicznej wiadomości zawierających informacje handlowe dotyczące usług Dewelopart Fidelis Sp. z o.o. Sp.k. (na podstawie Ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną).
Uwaga: Zgoda nie jest obligatoryjna, ale jeśli użytkownik jej nie udzieli, to nie może przesłać do nas danych a my nie możemy się z nim kontaktować.
Szczegółowe informacje nt. administratora danych osobowych oraz przysługujących Państwu praw w zakresie ochrony danych osobowych zawarto w Polityce prywatności.

Dewelopart YouTube Dewelopart Instagram
dodano
mieszkanie
dodano do porównania:
można dodać jeszcze:
wyczyść listę PORÓWNAJ