Szybki kontakt

SZYBKI KONTAKT

tel. 71 33 43 888
email: sprzedaz@dewelopart.pl
Aktualności / czerwiec

2306.2022

SEMPRE - ZAKOŃCZENIE BUDOWY JUŻ WKRÓTCE

Zakończenie budowy inwestycji SEMPRE już wkrótce! Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z realizacji inwestycji przy ul. Pięknej 66 (Wrocław, Tarnogaj). 

Trwa realizacja drogi dojazdowej oraz ostatnie prace wykończeniowe wraz z zagospodarowaniem terenu.

więcej zwiń
1506.2022

GODZINY PRACY BIURA SPRZEDAŻY

Informujemy, iż w dniu 04.08.2022 r. (tj. piątek) Biuro Sprzedaży mieszkań będzie czynne od godz. 9:00 do 13:00. Jesteśmy do Państwa dyspozycji w pozostałe dni robocze w godz. 9:00-17:00. Serdecznie zapraszamy! 

więcej zwiń
0106.2022

CALMA3 - OCIEPLENIE BUDYNKU

Wraz z nadejściem nowego miesiąca prezentujemy postępy prac w inwestycji CALMA3 - Wrocław, Poświętne! 

Z radością informujemy, że rozpoczęte zostały prace związane z ociepleniem budynku! Trwają również intensywne prace konstrukcyjne, kontynuwane jest wstawianie stolarki okiennej, a także prac wewnątrz budynku. Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć. 

więcej zwiń

Zapisz się do newslettera
Pełna treść klauzuli informacyjnej dostępna jest na stronie internetowej pod tym adresem oraz w siedzibie spółki.
Niniejsza zgoda jest dobrowolna i może zostać wycofana w dowolnym momencie jednak jest niezbędna do umożliwienia nam kontaktu z Państwem, wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej wycofaniem. Żądanie wycofania zgłosić można na adres mailowy: iod@dewelopart.pl lub pisemnie na adres siedziby spółki.

Uwaga: Powyższa zgoda nie jest obligatoryjna, ale jeśli użytkownik jej nie udzieli to nie może przesłać do nas danych, a my nie możemy się z nim skontaktować.Szczegółowe informacje nt. administratora danych osobowych oraz przysługujących Państwu praw w zakresie ochrony danych osobowych zawarto w Polityce prywatności.


Dewelopart YouTube Dewelopart Instagram
dodano
mieszkanie
dodano do porównania:
można dodać jeszcze:
wyczyść listę PORÓWNAJ