Szybki kontakt

SZYBKI KONTAKT

tel. 71 33 43 888
email: biuro@dewelopart.pl
Aktualności / czerwiec

2606.2019

CALMA - IZOLACJA I ZBROJENIE PŁYTY FUNDAMENTOWEJ

Prace budowlane na CALMIE nie zwalniają tempa! Zachęcamy do obejrzenia aktualnych zdjęć z realizacji inwestycji przy ul. Kamieńskiego 202 we Wrocławiu. 

W ramach prowadzonych prac trwa obecnie izolacja i zbrojenie płyty fundamentowej.

więcej zwiń
1706.2019

GODZINY PRACY BIURA SPRZEDAŻY 21.06.2019 r.

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, iż w dniu 21.06.2019 r. (piątek) Biuro Sprzedaży Mieszkań czynne będzie w godzinach 9:00 - 17:00. Serdecznie zapraszamy.

więcej zwiń
0506.2019

ABITARE - ZDJĘCIA Z BUDOWY

Przedstawiamy Państwu najnowsze zdjęcia z realizacji inwestycji ABITARE na wrocławskim Oporowie przy ul. Jordanowskiej 55-55c! Widać już wykończenie dachu, a także pierwszą część elewacji w budynku B1.

Zakres prowadzonych prac:

W bud. B1 trwają prace elewacyjne. realizowane jest pokrycie dachu oraz posadzki i instalacje w lokalach mieszkalnych.

W bud. B2 realizowane jest pokrycie dachu oraz w lokalach mieszkalnych tynki i instalacje. 

W bud. B3 trwają prace konstrukcyjne na poddaszu oraz  lokalach mieszkalnych tynki i instalacje. 

W bud. B4 rozpoczęte zostało stawianie ścianek działowych na parterze oraz prowadzone są prace konstrukcyjne stropu nad 2 piętrem. 

więcej zwiń

Zapisz się do newslettera


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez DewelopArt Fidelis spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Krzyckiej 82 w celu przesyłania na mój adres mailowy newslettera.

Pełna treść klauzuli informacyjnej dostępna jest na stronie internetowej pod tym adresem oraz w siedzibie spółki. Niniejsza zgoda jest dobrowolna i może zostać wycofana w dowolnym momencie jednak jest niezbędna do umożliwienia nam kontaktu i przesłania informacji, wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej wycofaniem. Żądanie wycofania zgłosić można na adres mailowy: iod@dewelopart.pl lub pisemnie na adres siedziby spółki.

Wyrażam zgodę na przesyłanie przez DewelopArt Fidelis spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu informacji handlowych przy wykorzystaniu środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18.07.2002 r.

Uwaga: Zgoda nie jest obligatoryjna, ale jeśli użytkownik jej nie udzieli, to nie może przesłać do nas danych a my nie możemy się z nim kontaktować.


Szczegółowe informacje nt. administratora danych osobowych oraz przysługujących Państwu praw w zakresie ochrony danych osobowych zawarto w Polityce prywatności.


Dewelopart YouTube Dewelopart Instagram
dodano
mieszkanie
dodano do porównania:
można dodać jeszcze:
wyczyść listę PORÓWNAJ