Szybki kontakt

SZYBKI KONTAKT

tel. 71 33 43 888
email: sprzedaz@dewelopart.pl
Aktualności / maj

3105.2021

SEMPRE - ŚCIANY DZIAŁOWE

Budynek inwestycji SEMPRE rośnie w oczach! Z radością przedstawiamy zdjęcia prezentujące postęp prac inwestycji przy ul. Pięknej 66 we Wrocławiu (Osiedle Tarnogaj)! 

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć. W klatce K3 realizujemy już kondygnację 2 piętra! W międzyczasie rozpoczęliśmy stawianie ścian działowych oraz trwają pierwsze prace związane z instalacjami elektrycznymi. 

więcej zwiń
2505.2021

CALMA3 - PREMIERA SPRZEDAŻY

Z ogromną radością informujemy o ROZPOCZĘCIU SPRZEDAŻY nowej inwestycji CALMA3 we Wrocławiu, przy ul. L. Kubali, na Osiedlu Poświętne! W ofercie 117 mieszkań i 1 lokal usługowy. 

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty: O CALMA3. Zarezerwuj już teraz swoje wymarzone mieszkanie kilkając: ZAREZERWUJ

więcej zwiń
1405.2021

CALMA2 - ŚCIANY PARTERU

Drodzy Klienci, aby dobrze rozpocząć weekend, przygotowaliśmy dla Was aktualizację postępu prac w realizacji inwestycji CALMA2 na Osiedlu Poświętne we Wrocławiu (ul. L. Kubali). 

Prezentujemy piękne, wiosenne ujęcia z placu budowy. Domy rosną w zawrotnym tempie i nie zamierzamy go zwalniać! Zachęcamy do zapoznania się z galerią zdjęć. 

więcej zwiń

Zapisz się do newsletteraPełna treść klauzuli informacyjnej dostępna jest na stronie internetowej pod tym adresem oraz w siedzibie spółki. Niniejsza zgoda jest dobrowolna i może zostać wycofana w dowolnym momencie jednak jest niezbędna do umożliwienia nam kontaktu i przesłania informacji, wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej wycofaniem. Żądanie wycofania zgłosić można na adres mailowy: iod@dewelopart.pl lub pisemnie na adres siedziby spółki.


Uwaga: Zgoda nie jest obligatoryjna, ale jeśli użytkownik jej nie udzieli, to nie może przesłać do nas danych a my nie możemy się z nim kontaktować.


Szczegółowe informacje nt. administratora danych osobowych oraz przysługujących Państwu praw w zakresie ochrony danych osobowych zawarto w Polityce prywatności.


Dewelopart YouTube Dewelopart Instagram
dodano
mieszkanie
dodano do porównania:
można dodać jeszcze:
wyczyść listę PORÓWNAJ