Szybki kontakt

SZYBKI KONTAKT

tel. 71 33 43 888
email: sprzedaz@dewelopart.pl
Aktualności / maj

2105.2020

GOTOWE ABITARE - ZDJĘCIA INWESTYCJI

Z nieskrywaną radością i dumą prezentujemy Państwu zdjęcia zrealizowanej i oddanej do użytku inwestycji ABITARE we Wrocławiu przy ul. Jordanowskiej 55-55c na Oporowie.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć. 

więcej zwiń
2105.2020

PROMOCJA - MIESZKANIE MIESIĄCA

Tylko teraz NIŻSZE CENY mieszkań na Calmie (ul. Kamieńskiego 202 Wrocław)! Zachęcamy do zapoznania się z promocją Mieszkanie Miesiąca. Zarezerwuj już teraz mieszkanie klikając tutaj

więcej zwiń
2005.2020

WIOSNA NA CALMIE

Wiosenne widoki z inwestycji CALMA! Zakończenie budowy już w sierpniu! Zachęcamy do bezpłatnej rezerwacji swojego wymarzonego mieszkania: ZAREZERWUJ

więcej zwiń
0505.2020

CALMA - LOGO na OGRODZENIU

Z nieskrywaną dumą prezentujemy LOGO DewelopART na ogrodzeniu inwestycji CALMA, realizowanej przy ul. Kamieńskiego 202 we Wrocławiu. W sprzedaży pozostało już tylko kilkanaście mieszkań! Sprawdź i zarezerwuj swoje wymarzone mieszkanie ONLINE!

Aktualnie kontynuujemy prace związane z realizacją elewacji, tynków ścian wewnętrznych, instalacji elektrycznych i hydraulicznych, a także rozpoczęte zostały prace dekarskie oraz ogrodzenia terenu w zakresie ścian żelbetowych.

więcej zwiń

Zapisz się do newslettera


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez DewelopArt Fidelis spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Krzyckiej 82 w celu przesyłania na mój adres mailowy newslettera.

Pełna treść klauzuli informacyjnej dostępna jest na stronie internetowej pod tym adresem oraz w siedzibie spółki. Niniejsza zgoda jest dobrowolna i może zostać wycofana w dowolnym momencie jednak jest niezbędna do umożliwienia nam kontaktu i przesłania informacji, wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej wycofaniem. Żądanie wycofania zgłosić można na adres mailowy: iod@dewelopart.pl lub pisemnie na adres siedziby spółki.

Wyrażam zgodę na przesyłanie przez DewelopArt Fidelis spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu informacji handlowych przy wykorzystaniu środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18.07.2002 r.

Uwaga: Zgoda nie jest obligatoryjna, ale jeśli użytkownik jej nie udzieli, to nie może przesłać do nas danych a my nie możemy się z nim kontaktować.


Szczegółowe informacje nt. administratora danych osobowych oraz przysługujących Państwu praw w zakresie ochrony danych osobowych zawarto w Polityce prywatności.


Dewelopart YouTube Dewelopart Instagram
dodano
mieszkanie
dodano do porównania:
można dodać jeszcze:
wyczyść listę PORÓWNAJ