Szybki kontakt

SZYBKI KONTAKT

tel. 71 33 43 888
email: biuro@dewelopart.pl
Aktualności / maj

2005.2019

CALMA - ROZPOCZĘTE PRACE BUDOWLANE

Drodzy Klienci,

z ogromną radością prezentujemy Państwu pierwsze zdjęcia z terenu naszej nowej inwestycji CALMA, zlokalizowanej przy zbiegu ulic Kamieńskiego i Falzmanna we Wrocławiu. Informujemy, że rozpoczęliśmy już prace budowlane! 

więcej zwiń
0805.2019

ABITARE - ROZPOCZĘTE PRACE ELEWACYJNE

Zachęcamy Państwa do obejrzenia galerii zdjęć, prezentujących postęp prac na terenie inwestycji ABITARE przy ul. Jordanowskiej 55 na wrocławskim Oporowie. Z radością informujemy, że w bud. B1 rozpoczęte zostały już prace elewacyjne. 

Zakres pozostałych prowadzonych prac obejmuje m.in. realizację instalacji wewnętrznych sanitarnych i elektrycznych w bud. B1, B2 oraz B3, a także tynków wewnątrz pomieszczeń w bud. B1 oraz B2. W przypadku bud. B3 prowadzone są równocześnie prace konstrukcyjne 3 piętra. W bud. B4 wykonywany jest strop nad 1 piętrem. 

więcej zwiń

Zapisz się do newslettera


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez DewelopArt Fidelis spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Krzyckiej 82 w celu przesyłania na mój adres mailowy newslettera.

Pełna treść klauzuli informacyjnej dostępna jest na stronie internetowej pod tym adresem oraz w siedzibie spółki. Niniejsza zgoda jest dobrowolna i może zostać wycofana w dowolnym momencie jednak jest niezbędna do umożliwienia nam kontaktu i przesłania informacji, wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej wycofaniem. Żądanie wycofania zgłosić można na adres mailowy: iod@dewelopart.pl lub pisemnie na adres siedziby spółki.

Wyrażam zgodę na przesyłanie przez DewelopArt Fidelis spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu informacji handlowych przy wykorzystaniu środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18.07.2002 r.

Uwaga: Zgoda nie jest obligatoryjna, ale jeśli użytkownik jej nie udzieli, to nie może przesłać do nas danych a my nie możemy się z nim kontaktować.


Szczegółowe informacje nt. administratora danych osobowych oraz przysługujących Państwu praw w zakresie ochrony danych osobowych zawarto w Polityce prywatności.


Dewelopart YouTube Dewelopart Instagram
dodano
mieszkanie
dodano do porównania:
można dodać jeszcze:
wyczyść listę PORÓWNAJ