Szybki kontakt

SZYBKI KONTAKT

tel. 71 33 43 888
email: sprzedaz@dewelopart.pl
Aktualności / maj

2005.2022

CALMA3 - PROMOCYJNE CENY MIESZKAŃ

Wyjątkowa promocja w CALMA3! Tylko teraz, dla pierwszych 7 Klientów, oferujemy rabaty do 23 000 zł! Zachęcamy do zapoznania się z PROMOCJĄ.

więcej zwiń
0905.2022

CALMA3 - MONTAŻ OKIEN

Z radością informujemy, że w inwestycji CALMA3 na osiedlu Poświętne we Wrocławiu rozpoczęliśmy montaż okien! 

Trwają również nieustające prace nad realizacją stropu nad piętrem 3, a w części budynku stawiane są już ściany 4 piętra! 

więcej zwiń

Zapisz się do newslettera
Pełna treść klauzuli informacyjnej dostępna jest na stronie internetowej pod tym adresem oraz w siedzibie spółki. Niniejsza zgoda jest dobrowolna i może zostać wycofana w dowolnym momencie jednak jest niezbędna do umożliwienia nam kontaktu i przesłania informacji, wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej wycofaniem. Żądanie wycofania zgłosić można na adres mailowy: iod@dewelopart.pl lub pisemnie na adres siedziby spółki.


Uwaga: Zgoda nie jest obligatoryjna, ale jeśli użytkownik jej nie udzieli, to nie może przesłać do nas danych a my nie możemy się z nim kontaktować.


Szczegółowe informacje nt. administratora danych osobowych oraz przysługujących Państwu praw w zakresie ochrony danych osobowych zawarto w Polityce prywatności.


Dewelopart YouTube Dewelopart Instagram
dodano
mieszkanie
dodano do porównania:
można dodać jeszcze:
wyczyść listę PORÓWNAJ