Szybki kontakt

SZYBKI KONTAKT

tel. 71 33 43 888
email: biuro@dewelopart.pl
Aktualności / maj

2405.2018

ABITARE - MAKIETA INWESTYCJI

Drodzy Państwo,

z radością zapraszamy do Biura Sprzedaży przy ul. Krzyckiej 82, gdzie z przyjemnością zapoznamy Państwa z makietą nowej inwestycji ABITARE, zlokalizowanej na wrocławskim Oporowie przy ul. Jordanowskiej! 

więcej zwiń
2405.2018

ABITARE - PRZYGOTOWANIE TERENU

Drodzy Klienci,

z radością prezentujemy zdjęcia z intensywnych prac ziemnych, prowadzonych na osiedlu ABITARE przy ul. Jordanowskiej, na wrocławskim Oporowie. 

więcej zwiń
1805.2018

WIOSENNE LONTANO - ZDJĘCIA

Szanowni Państwo,

wiosna w pełni zawitała do LONTANO na wrocławskich Złotnikach! Zachęcamy do zapoznania się z postępami prac na budowie. 

W chwili obecnej w większości budynków prowadzone są prace dot. realizacji II piętra. Rozpoczęte zostały również pierwsze prace związane z elewacją budynków i stawianiem ścian działowych! 

więcej zwiń
1705.2018

VICOLO - PRACE WYKOŃCZENIOWE

Drodzy Państwo,

z nieskrywaną radością prezentujemy zdjęcia z budowy inwestycji VICOLO, gdzie trwają aktualnie prace wykończeniowe budynku i mieszkań oraz prace dot. zagospodarowania terenu.

więcej zwiń

Zapisz się do newslettera


Wyrażam zgodę na przesyłanie na podany powyżej adres poczty elektronicznej wiadomości zawierających informacje handlowe dotyczące usług Dewelopart Fidelis Sp. z o.o. Sp.k. (na podstawie Ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną).
Uwaga: Zgoda nie jest obligatoryjna, ale jeśli użytkownik jej nie udzieli, to nie może przesłać do nas danych a my nie możemy się z nim kontaktować.
Szczegółowe informacje nt. administratora danych osobowych oraz przysługujących Państwu praw w zakresie ochrony danych osobowych zawarto w Polityce prywatności.

Dewelopart YouTube Dewelopart Instagram
dodano
mieszkanie
dodano do porównania:
można dodać jeszcze:
wyczyść listę PORÓWNAJ