Szybki kontakt

SZYBKI KONTAKT

tel. 71 33 43 888
email: sprzedaz@dewelopart.pl
Aktualności / kwiecień

2204.2021

SEMPRE - ŚCIANY I INSTALACJE

Witamy Was dzisiaj nowymi zdjęciami z postępów prac na inwestycji Sempre przy ul. Pięknej na Wrocławskim Tarnogaju! 

Obecnie realizowane są:

✔ instalacje elektryczne w garażach podziemnych
✔ ściany parterowe w klatkach 1 i 2
✔ strop nad 1 piętrem w klatce 3

więcej zwiń
1904.2021

CALMA2 - PRACE FUNDAMENTOWE

CALMA2 zaczyna nabierać kształtów! W kilku ujęciach prezentujemy efekty pracy nad naszą inwestycją we Wrocławiu na osiedlu Poświętne przy ul. L.Kubali. 

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć.

więcej zwiń
0104.2021

SEMPRE - 1 PIĘTRO W K3

SEMPRE pnie się do góry! Z dumą prezentujemy zdjęcia z realizacji naszej inwestycji na Tarnogaju, przy ul. Pięknej 66 we Wrocławiu. 

Obecnie wykonujemy prace dot. realizacji stropu nad garażem -1 na klatkach 1 i 2, a także instalacji elektrycznych w garażu -2. A to nie wszystko! W klatce K3 widać już prace związane z kondygnacją 1 piętra.

więcej zwiń

Zapisz się do newslettera
Pełna treść klauzuli informacyjnej dostępna jest na stronie internetowej pod tym adresem oraz w siedzibie spółki. Niniejsza zgoda jest dobrowolna i może zostać wycofana w dowolnym momencie jednak jest niezbędna do umożliwienia nam kontaktu i przesłania informacji, wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej wycofaniem. Żądanie wycofania zgłosić można na adres mailowy: iod@dewelopart.pl lub pisemnie na adres siedziby spółki.


Uwaga: Zgoda nie jest obligatoryjna, ale jeśli użytkownik jej nie udzieli, to nie może przesłać do nas danych a my nie możemy się z nim kontaktować.


Szczegółowe informacje nt. administratora danych osobowych oraz przysługujących Państwu praw w zakresie ochrony danych osobowych zawarto w Polityce prywatności.


Dewelopart YouTube Dewelopart Instagram
dodano
mieszkanie
dodano do porównania:
można dodać jeszcze:
wyczyść listę PORÓWNAJ