Szybki kontakt

SZYBKI KONTAKT

tel. 71 33 43 888
email: biuro@dewelopart.pl
Aktualności / kwiecień

2504.2019

MAJÓWKA 2019 r. - GODZINY PRACY

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, iż w dniu 02.05.2019 r. (czwartek) Biuro Sprzedaży Mieszkań będzie nieczynne. Życzymy słonecznej pogody i wypoczynku w czasie zbliżającej się "Majówki".

więcej zwiń
0504.2019

ABITARE - KONSTRUKCJA DACHU W BUD. B1

Poniżej prezentujemy aktualne zdjęcia realizowanej inwestycji ABITARE przy ul. Jordanowskiej we Wrocławiu. W bud. B1 realizowana jest już konstrukcja dachu.  

W budynkach B2 i B3 prowadzone są prace konstrukcyjne 3 piętra, instalacyjne kondygnacji -1 i parteru oraz stawiane są ścianki działowe na 1 piętrze. W bud. B4 realizowany jest strop nad parterem. 

więcej zwiń
0304.2019

GOTOWE LONTANO - ZDJĘCIA INWESTYCJI

Z nieskrywaną radością i dumą prezentujemy Państwu zdjęcia zrealizowanej i oddanej do użytku inwestycji LONTANO we Wrocławiu przy ul. Złotnickiej / ul. Kościańskiej. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć. 

więcej zwiń

Zapisz się do newslettera


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez DewelopArt Fidelis spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Krzyckiej 82 w celu przesyłania na mój adres mailowy newslettera.

Pełna treść klauzuli informacyjnej dostępna jest na stronie internetowej pod tym adresem oraz w siedzibie spółki. Niniejsza zgoda jest dobrowolna i może zostać wycofana w dowolnym momencie jednak jest niezbędna do umożliwienia nam kontaktu i przesłania informacji, wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej wycofaniem. Żądanie wycofania zgłosić można na adres mailowy: iod@dewelopart.pl lub pisemnie na adres siedziby spółki.

Wyrażam zgodę na przesyłanie przez DewelopArt Fidelis spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu informacji handlowych przy wykorzystaniu środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18.07.2002 r.

Uwaga: Zgoda nie jest obligatoryjna, ale jeśli użytkownik jej nie udzieli, to nie może przesłać do nas danych a my nie możemy się z nim kontaktować.


Szczegółowe informacje nt. administratora danych osobowych oraz przysługujących Państwu praw w zakresie ochrony danych osobowych zawarto w Polityce prywatności.


Dewelopart YouTube Dewelopart Instagram
dodano
mieszkanie
dodano do porównania:
można dodać jeszcze:
wyczyść listę PORÓWNAJ