Szybki kontakt

SZYBKI KONTAKT

tel. 71 33 43 888
email: sprzedaz@dewelopart.pl
Aktualności / marzec

2903.2022

CALMA3 - ŚCIANY 3 PIĘTRA

Dzielimy się dziś zdjęciami realizowanej inwestycji CALMA3, na osiedlu Poświętne we Wrocławiu. Widać już pierwsze ściany 3 piętra! 

Mimo pochmurnej aury na zdjęciach, z przyjemnością prezentujemy postęp prac. W części budynku realizowany jest strop nad 2 piętrem oraz rozpoczęte zostały prace nad konstrukcją 3 piętra! 

więcej zwiń
2303.2022

CALMA3 - budynek i okolica

Wraz z przyjściem wiosny zachęcamy do obejrzenia zdjęć inwestycji CALMA3 na osiedlu Poświętne we Wrocławiu! 

To idealna okazja, by zobaczyć okolicę inwestycji oraz zarys budynku. Zdjęcia prezentują okres realizacji stropu nad 1 piętrem oraz ścian konstrukcji 2 piętra. 

więcej zwiń
2103.2022

SEMPRE - zyskaj w promocji 10 000 zł!

Przypominamy o trwającej PROMOCJI w inwestycji SEMPRE (Wrocław, Tarnogaj) - tylko teraz, przy zakupie mieszkania, oferujemy w prezencie BON 10 000 zł do sieci sklepów Neonet i/lub Leroy Merlin! 

W ofercie inwestycji pozostały ostatnie 3 mieszkania od 74 m2 do 90 m2: ZAREZERWUJ BEZPŁATNIE

więcej zwiń
0403.2022

CALMA3 - Kup mieszkanie w promocyjnej cenie!

Wiosenne Rabaty w Calma3! Wyjątkowa promocja dla pierwszych 10 Klientów, którzy nabędą mieszkanie 3-pokojowe w inwestycji Calma3 (Wrocław, Poświętne). 

Tylko teraz oferujemy rabaty do 11 000 zł na zakup mieszkania 3-pokojowego w Calma3. Zachęcamy do poznania szczegółów oferty: WIOSENNA PROMOCJA

więcej zwiń

Zapisz się do newslettera
Pełna treść klauzuli informacyjnej dostępna jest na stronie internetowej pod tym adresem oraz w siedzibie spółki.
Niniejsza zgoda jest dobrowolna i może zostać wycofana w dowolnym momencie jednak jest niezbędna do umożliwienia nam kontaktu z Państwem, wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej wycofaniem. Żądanie wycofania zgłosić można na adres mailowy: iod@dewelopart.pl lub pisemnie na adres siedziby spółki.

Uwaga: Powyższa zgoda nie jest obligatoryjna, ale jeśli użytkownik jej nie udzieli to nie może przesłać do nas danych, a my nie możemy się z nim skontaktować.Szczegółowe informacje nt. administratora danych osobowych oraz przysługujących Państwu praw w zakresie ochrony danych osobowych zawarto w Polityce prywatności.


Dewelopart YouTube Dewelopart Instagram
dodano
mieszkanie
dodano do porównania:
można dodać jeszcze:
wyczyść listę PORÓWNAJ