Szybki kontakt

SZYBKI KONTAKT

tel. 71 33 43 888
email: sprzedaz@dewelopart.pl
Aktualności / marzec

2503.2020

CALMA - POSTĘP PRAC

Mimo niełatwych okoliczności budowa CALMY trwa cały czas! Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z realizacji inwestycji przy ul. Kamieńskiego 202 we Wrocławiu. Przypominamy o możliwości REZERWACJI mieszkania/lokalu BEZ WYCHODZENIA Z DOMU klikając tutaj

Na zdjęciach prezentujemy aktualny stan budowy, m. in. rozpoczęte prace elewacyjne oraz realizacji instalacji elektrcznych, wodno-kanalizacyjnych i wentylacyjnych. Ponadto kontynuujemy stawianie ścianek działowych i montaż stolarki okiennej na ostatnich kondygnacjach. W trakcie są robotowy żelbetowe poddasza. 

więcej zwiń
2003.2020

GODZINY PRACY BIURA SPRZEDAŻY MIESZKAŃ

Drodzy Klienci, od 16.03.2020 r. Biuro Sprzedaży Mieszkań czynne jest w godzinach 9:00 -17:00. Prosimy o kontakt telefoniczny lub drogą elektroniczną.  Spotkania mogą odbywać się TYLKO w uzasadnionych sytuacjach i po wcześniejszym umówieniu konkretnego terminu. 

Dziękujemy za wyrozumiałość. 

więcej zwiń
1903.2020

ABITARE - 100 % SPRZEDANYCH MIESZKAŃ

Ogromny sukces inwestycji ABITARE! Miło nam poinformować, iż osiągnęliśmy 100 % sprzedanych mieszkań w inwestycji ABITARE na Oporowie. Szczęśliwym Nabywcom ogromnie gratulujemy i dziękujemy! 

Dla spóźnionych polecamy również inną inwestycję, która jest cały czas w sprzedaży CALMA - już teraz znajdź swoje idealne mieszkanie klikając tutaj!

więcej zwiń

Zapisz się do newslettera


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez DewelopArt Fidelis spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Krzyckiej 82 w celu przesyłania na mój adres mailowy newslettera.

Pełna treść klauzuli informacyjnej dostępna jest na stronie internetowej pod tym adresem oraz w siedzibie spółki. Niniejsza zgoda jest dobrowolna i może zostać wycofana w dowolnym momencie jednak jest niezbędna do umożliwienia nam kontaktu i przesłania informacji, wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej wycofaniem. Żądanie wycofania zgłosić można na adres mailowy: iod@dewelopart.pl lub pisemnie na adres siedziby spółki.

Wyrażam zgodę na przesyłanie przez DewelopArt Fidelis spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu informacji handlowych przy wykorzystaniu środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18.07.2002 r.

Uwaga: Zgoda nie jest obligatoryjna, ale jeśli użytkownik jej nie udzieli, to nie może przesłać do nas danych a my nie możemy się z nim kontaktować.


Szczegółowe informacje nt. administratora danych osobowych oraz przysługujących Państwu praw w zakresie ochrony danych osobowych zawarto w Polityce prywatności.


Dewelopart YouTube Dewelopart Instagram
dodano
mieszkanie
dodano do porównania:
można dodać jeszcze:
wyczyść listę PORÓWNAJ