Szybki kontakt

SZYBKI KONTAKT

tel. 71 33 43 888
email: biuro@dewelopart.pl
Aktualności / marzec

1303.2019

ABITARE - 40 % ZAAWANSOWANIA PRAC

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z galerią zdjęć prezentującą postęp prac w inwestycji ABITARE przy ul. Jordanowskiej 55-55c we Wrocławiu. Budowa osiągnęła już 40 % zaawansowania prac. 

Trwają intensywne prace nad konstrukcją 3 piętra w bud. B1, a w międzyczasie na niższych piętrach realizowane są ścianki działowe oraz instalacyjne. W bud. B2 i B3 rozpoczęto stawianie ścianek działowych na parterze oraz wykonywany jest strop nad 2 piętrem. W bud. B4 trwają prace konstrukcyjne kondygnacji parteru. 

więcej zwiń

Zapisz się do newslettera


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez DewelopArt Fidelis spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Krzyckiej 82 w celu przesyłania na mój adres mailowy newslettera. Pełna treść klauzuli informacyjnej dostępna jest na stronie internetowej pod adresem: www.dewelopart.pl oraz w siedzibie spółki. Niniejsza zgoda jest dobrowolna i może zostać wycofana w dowolnym momencie jednak jest niezbędna do umożliwienia nam kontaktu i przesłania informacji, wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej wycofaniem. Żądanie wycofania zgłosić można na adres mailowy: iod@dewelopart.pl lub pisemnie na adres siedziby spółki.

Wyrażam zgodę na przesyłanie przez DewelopArt Fidelis spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu informacji handlowych przy wykorzystaniu środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18.07.2002 r.

Dewelopart YouTube Dewelopart Instagram
dodano
mieszkanie
dodano do porównania:
można dodać jeszcze:
wyczyść listę PORÓWNAJ