Szybki kontakt

SZYBKI KONTAKT

tel. 71 33 43 888
email: biuro@dewelopart.pl
Aktualności / marzec

3003.2018

ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE

Zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych
radosnego nastroju i serdecznych spotkań w gronie rodziny

życzy zespół DewelopART 

 

więcej zwiń
2603.2018

LONTANO - POSTĘP PRAC

Drodzy Klienci,

z radością zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć prezentującej postępy prac na terenie inwestycji LONTANO u zbiegu ul. Złotnickiej i Kościańskiej we Wrocławiu.

Trwają intensywne prace nad realizacją kolejnych kondygnacji w budynkach. Aktualnie w większości prace dotyczą 1 piętra. W budynku B zamontowana jest już stolarka okienna na parterze i 1 piętrze! 

więcej zwiń
2103.2018

VICOLO - POSTĘP PRAC

Szanowni Państwo,

z radością prezentujemy postęp prac w ramach inwestycji VICOLO przy al. Śliwowej we Wrocławiu. 

Aktualnie w VICOLO trwają prace tynkarskie, posadzkarskie i elewacyjne, a także prace instalacyjne w mieszkaniach, hali garażowej i częściach wspólnych. Rozpoczęto również montaż barierek na balkonach.

więcej zwiń
0503.2018

LONTANO - ZAAWANSOWANIE PRAC

Szanowni Klienci, 

zachęcamy do zapoznania się z aktualnymi zdjęciami z budowy inwestycji LONTANO na wrocławskich Złotnikach, u zbiegu ulicy Złotnickiej i ul. Kościańskiej.

W części osiedla prowadzone są prace nad kondygnacją 1, w pozostałej realizujemy 2 kondygnację, a w bud. B budujemy już 4 kondygnację. 

więcej zwiń

Zapisz się do newslettera


Wyrażam zgodę na przesyłanie na podany powyżej adres poczty elektronicznej wiadomości zawierających informacje handlowe dotyczące usług Dewelopart Fidelis Sp. z o.o. Sp.k. (na podstawie Ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną).
Uwaga: Zgoda nie jest obligatoryjna, ale jeśli użytkownik jej nie udzieli, to nie może przesłać do nas danych a my nie możemy się z nim kontaktować.
Szczegółowe informacje nt. administratora danych osobowych oraz przysługujących Państwu praw w zakresie ochrony danych osobowych zawarto w Polityce prywatności.

Dewelopart YouTube Dewelopart Instagram
dodano
mieszkanie
dodano do porównania:
można dodać jeszcze:
wyczyść listę PORÓWNAJ