Szybki kontakt

SZYBKI KONTAKT

tel. 71 33 43 888
email: sprzedaz@dewelopart.pl
Aktualności / luty

2202.2022

SEMPRE - LOGO INWESTYCJI

Z radością dzielimy się informacją, iż na budynku inwestycji SEMPRE przy ul. Pięknej 66 we Wrocławiu pojawiło się logo DewelopART! 

W ofercie inwestycji pozostały już tylko 4 mieszkania! Zachęcamy do kontaktu z Biurem Sprzedaży celem poznania szczegółów, a także do bezpłatnej rezerwacji mieszkań na 7 dni klikając REZERWUJ. A dodatkowo do każdego mieszkania oferujemy BON na 10 000 zł do sieci sklepów Neonet i/lub Leroy Merlin! 

więcej zwiń
1102.2022

CALMA2 - PRACE INSTALACYJNE

W inwestycji Calma2 praca wre! Mimo zimowej aury nie zwalniamy tempa - kontynuowane są prace elewacyjne oraz instalacyjne wewnątrz domów.
 

Zakończenie budowy już w II kwartale tego roku!

więcej zwiń
0902.2022

SEMPRE - PRACE WYKOŃCZENIOWE

Z radością aktualizujemy postęp prac w inwestycji SEMPRE na wrocławskim Tarnogaju. Obecnie kontynuujemy prace elewacyjne oraz wykończeniowe wewnątrz budynku. 

W trakcie jest również realizacja konstrukcji rampy na -1 oraz montaż barierek na balkonach. W ofercie inwestycji pozostały już tylko 4 mieszkania! Zachęcamy do kontaktu z Biurem Sprzedaży celem poznania szczegółów, a także do bezpłatnej rezerwacji mieszkań na 7 dni. A dodatkowo do każdego mieszkania oferujemy BON na 10 000 zł do sieci sklepów Neonet i/lub Leroy Merlin!

więcej zwiń

Zapisz się do newslettera
Pełna treść klauzuli informacyjnej dostępna jest na stronie internetowej pod tym adresem oraz w siedzibie spółki.
Niniejsza zgoda jest dobrowolna i może zostać wycofana w dowolnym momencie jednak jest niezbędna do umożliwienia nam kontaktu z Państwem, wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej wycofaniem. Żądanie wycofania zgłosić można na adres mailowy: iod@dewelopart.pl lub pisemnie na adres siedziby spółki.

Uwaga: Powyższe zgody nie są obligatoryjne, ale jeśli użytkownik ich nie udzieli, to nie może przesłać do nas danych a my nie możemy się z nim kontaktować.Szczegółowe informacje nt. administratora danych osobowych oraz przysługujących Państwu praw w zakresie ochrony danych osobowych zawarto w Polityce prywatności.


Dewelopart YouTube Dewelopart Instagram
dodano
mieszkanie
dodano do porównania:
można dodać jeszcze:
wyczyść listę PORÓWNAJ