Szybki kontakt

SZYBKI KONTAKT

tel. 71 33 43 888
email: sprzedaz@dewelopart.pl
Aktualności / luty

2302.2021

CALMA2 - premiera sprzedaży

Z ogromną radością informujemy o ROZPOCZĘCIU SPRZEDAŻY nowej inwestycji CALMA2 we Wrocławiu, przy ul. L. Kubali, na Osiedlu Poświętne! 

Domy to nowość w ofercie DeweloPART! Calma2 to Osiedle 9 domów jednorodzinnych dwulokalowych. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami: O CALMA2.

więcej zwiń
2202.2021

SEMPRE - ZDJĘCIA Z BUDOWY

Mimo, iż za oknami piękne słońce, chcielibyśmy Wam pokazać kolejny post w dzienniku budowy, skąpanego w śniegu Sempre! Praca w inwestycji na Tarnogaju, przy ul. Pięknej 66 we Wrocławiu wre! 

Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć. 

więcej zwiń
0102.2021

ZIMOWE SEMPRE - POSTĘP PRAC

Za oknami zima na całego! Mimo to nie zwalniamy tempa. W SEMPRE przy ul. Pięknej 66 we Wrocławiu trwają nieustanne prace dot. realizacji kondygnacji podziemnych. 

Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć prezentujących postęp prac. 

więcej zwiń

Zapisz się do newsletteraPełna treść klauzuli informacyjnej dostępna jest na stronie internetowej pod tym adresem oraz w siedzibie spółki. Niniejsza zgoda jest dobrowolna i może zostać wycofana w dowolnym momencie jednak jest niezbędna do umożliwienia nam kontaktu i przesłania informacji, wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej wycofaniem. Żądanie wycofania zgłosić można na adres mailowy: iod@dewelopart.pl lub pisemnie na adres siedziby spółki.


Uwaga: Zgoda nie jest obligatoryjna, ale jeśli użytkownik jej nie udzieli, to nie może przesłać do nas danych a my nie możemy się z nim kontaktować.


Szczegółowe informacje nt. administratora danych osobowych oraz przysługujących Państwu praw w zakresie ochrony danych osobowych zawarto w Polityce prywatności.


Dewelopart YouTube Dewelopart Instagram
dodano
mieszkanie
dodano do porównania:
można dodać jeszcze:
wyczyść listę PORÓWNAJ