Szybki kontakt

SZYBKI KONTAKT

tel. 71 33 43 888
email: sprzedaz@dewelopart.pl
Aktualności / luty

2602.2020

CALMA - ŚCIANY DZIAŁOWE

Pierwsze ściany działowe na CALMIE! Z radością informujemy, iż rozpoczęliśmy stawianie ścian działowych w inwestycji przy ul. Kamieńskiego 202 we Wrocławiu, na Osiedlu Poświętne. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z budowy! 

Jednocześnie realizowany jest także strop nad 3 piętrem. 

więcej zwiń
1402.2020

LONTANO - MIEJSCA POSTOJOWE W PROMOCJI

Parkuj komfortowo! Tylko teraz miejsca postojowe w inwestycji LONTANO przy ul. Złotnickiej/ul. Kościańskiej w promocyjnej cenie, już od 16 500 zł!

Istnieje możliwość płatności w ratach, nawet do końca lutego 2021 r.! Zapraszamy. 

więcej zwiń
0402.2020

KUMULACJA PROMOCJI ABITARE

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z nową promocją ABITARE! Kup mieszkanie, skorzystaj z KUMULACJI PROMOCJI i odbierz klucze już wiosną! Więcej szczegółów tutaj

więcej zwiń

Zapisz się do newslettera


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez DewelopArt Fidelis spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Krzyckiej 82 w celu przesyłania na mój adres mailowy newslettera.

Pełna treść klauzuli informacyjnej dostępna jest na stronie internetowej pod tym adresem oraz w siedzibie spółki. Niniejsza zgoda jest dobrowolna i może zostać wycofana w dowolnym momencie jednak jest niezbędna do umożliwienia nam kontaktu i przesłania informacji, wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej wycofaniem. Żądanie wycofania zgłosić można na adres mailowy: iod@dewelopart.pl lub pisemnie na adres siedziby spółki.

Wyrażam zgodę na przesyłanie przez DewelopArt Fidelis spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu informacji handlowych przy wykorzystaniu środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18.07.2002 r.

Uwaga: Zgoda nie jest obligatoryjna, ale jeśli użytkownik jej nie udzieli, to nie może przesłać do nas danych a my nie możemy się z nim kontaktować.


Szczegółowe informacje nt. administratora danych osobowych oraz przysługujących Państwu praw w zakresie ochrony danych osobowych zawarto w Polityce prywatności.


Dewelopart YouTube Dewelopart Instagram
dodano
mieszkanie
dodano do porównania:
można dodać jeszcze:
wyczyść listę PORÓWNAJ