Szybki kontakt

SZYBKI KONTAKT

tel. 71 33 43 888
email: biuro@dewelopart.pl
Aktualności / luty

2702.2018

VICOLO - MIEJSCA POSTOJOWE I KOMÓRKI LOKATORSKIE - ZAKOŃCZENIE SPRZEDAŻY!

Z radością informujemy, iż wszystkie mieszkania w inwestycji VICOLO zostały sprzedane.

Wszystkim naszym Klientom serdecznie dziękujemy i gratulujemy!

Jednocześnie zapraszamy do zakupu ostatnich komórek lokatorskich i miejsc postojowych w garażu wielostanowiskowym z upustem do 7 000 zł! Szczegółowe informacje dostępne w biurze sprzedaży pod numerem telefonu: 71 33 43 888 lub biuro@dewelopart.p

więcej zwiń
2602.2018

TRAMWAJ DEWELOPART

Z radością informujemy, że po wrocławskich ulicach znowu mknie tramwaj DewelopART, w innej szacie, z zapowiedzią naszej nowej inwestycji na wrocławskim Oporowie!  

więcej zwiń
2102.2018

LONTANO - infrastruktura drogowa

Drodzy Klienci,

z radością przedstawiamy Państwu projekty, które sprawią, że komfort mieszkania w LONTANO będzie jeszcze większy! Infrastruktura drogowa w okolicy ZŁOTNIK zmienia się na lepsze! Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami.

Nabywców mieszkań w LONTANO z pewnością ucieszy fakt, iż w programie „Wrocławski Budżet Obywatelski 2017” zgłoszony został projekt, który dotyczy wyciszenia ulicy Złotnickiej (projekt nr 67). Projekt ten został zweryfikowany pozytywnie i został wybrany przez mieszkańców w głosowaniu. Wykonana zostanie nowa nawierzchnia bitumiczna, co znacznie zwiększy komfort osób mieszkających bezpośrednio przy ulicy Złotnickiej. Szacunkowy koszt inwestycji wynosi 750 tys. zł, a maksymalny termin zakończenia prac szacowany jest na grudzień 2018 roku. Aktualne działania związane z projektem można monitorować na oficjalnym portalu internetowym Wrocławia (https://www.wroclaw.pl/budzet-obywatelski-wroclaw/wbo2016/realizacja-projektow-2017/) w zakładce „drogowe”.

Drugą inwestycją realizowaną w pobliżu osiedla LONTANO, która znacznie poprawi komfort życia codziennego, jest od dawna planowana obwodnica Leśnicy, której pierwszy odcinek prowadzący od ul. Średzkiej do ul. Piołunowej liczący 4,5 km ma zostać oddany do użytku już w II kwartale 2018 roku. Pozostała część obwodnicy jest w budowie, a jej zakończenie planowane jest na III kwartał 2018 roku, jednakże ze względu na opóźnienie oddania do użytku pierwszej części, koniec budowy inwestycji również może się przesunąć. Na stronie Rady Osiedla Leśnicy (http://www.lesnica.org/inwestycje-obwodnica) można poczytać o całym przebiegu budowy obwodnicy, tam też zamieszczane są najświeższe informacje dotyczące inwestycji. Podczas budowy obwodnicy Leśnicy powstanie także połączenie obwodnicy z ul. Kosmonautów, co znacznie ograniczy ruch samochodowy na ul. Kosmonautów.

(kliknij w obrazek żeby go powiększyć)

więcej zwiń
2102.2018

VICOLO - PRACE W LOKALACH MIESZKALNYCH

Szanowni Państwo,

z radością przedstawiamy aktualne zdjęcia realizowanej inwestycji VICOLO przy al. Śliwowej 11-11d. Obecnie wykonujemy posadzkę garażu, tynkujemy mieszkania oraz wykonujemy instalacje sanitarne i elektryczne.

Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć.

więcej zwiń
1302.2018

LONTANO - ZDJĘCIA Z BUDOWY

Drodzy Klienci, 

LONTANO pnie się do góry! Zachęcamy do obejrzenia aktualnych zdjęć z budowy przy ul. Złotnickiej / ul. Kościańskiej. W bud. B realizujemy już strop nad 1 piętrem! W pozostałych trwają prace nad kondygnacją parteru i poziomu -1.  

więcej zwiń
0802.2018

9 Lutego Biuro Sprzedaży NIECZYNNE

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, iż w dniu 09.02.2018 r. (tj. piątek) Biuro Sprzedaży Mieszkań przy ul. Krzyckiej 82 będzie nieczynne. Za utrudnienia przepraszamy.

więcej zwiń
0602.2018

VICOLO - ELEWACJA PÓŁNOCNA

Drodzy Państwo,

z radością prezentujemy postęp prac na terenie budowy inwestycji VICOLO na wrocławskich Maślicach przy al. Śliwowej 11-11d. Zachęcamy do obejrzenia zdjęć elewacji północnej inwestycji.

więcej zwiń

Zapisz się do newslettera


Wyrażam zgodę na przesyłanie na podany powyżej adres poczty elektronicznej wiadomości zawierających informacje handlowe dotyczące usług Dewelopart Fidelis Sp. z o.o. Sp.k. (na podstawie Ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną).
Uwaga: Zgoda nie jest obligatoryjna, ale jeśli użytkownik jej nie udzieli, to nie może przesłać do nas danych a my nie możemy się z nim kontaktować.
Szczegółowe informacje nt. administratora danych osobowych oraz przysługujących Państwu praw w zakresie ochrony danych osobowych zawarto w Polityce prywatności.

Dewelopart YouTube Dewelopart Instagram
dodano
mieszkanie
dodano do porównania:
można dodać jeszcze:
wyczyść listę PORÓWNAJ