Szybki kontakt

SZYBKI KONTAKT

tel. 71 33 43 888
email: sprzedaz@dewelopart.pl
Aktualności / grudzień

3012.2021

PODSUMOWANIE 2021 r. w DewelopART

Jak co roku przygotowaliśmy dla Was podsumowanie najważniejszych dla nas wydarzeń w 2021 roku! 

Mimo trwającej cały czas pandemii, nie zwolniliśmy tempa! W ofercie DewelopART pojawiły się nowe inwestycje, w tym długo wyczekiwane domy w Calma2. 

Wszystkim Klientom dziękujemy za zaufanie! Jesteśmy przekonani, że w przyszłym roku zaskoczymy Was nowymi projektami, które spełnią oczekiwania nie tylko osób szukających docelowego mieszkania, ale również Inwestorów pragnących atrakcyjnie ulokować swoje środki finansowe.
 

więcej zwiń
2312.2021

ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE

Zdrowych, spokojnych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia, spędzonych w gronie najbliższych oraz wielu sukcesów w 2022 roku życzy DewelopART! 

więcej zwiń
2312.2021

GODZINY PRACY BIURA SPRZEDAŻY W OKRESIE ŚWIĄTECZNO-NOWOROCZNYM

Uprzejmie informujemy, iż w dniu 24.12.2021 r. oraz 31.12.2021 r. Biuro Sprzedaży mieszkań będzie nieczynne. Jesteśmy do Państwa dyspozycji w pozostałe dni robocze w godz. 9:00-17:00. Serdecznie zapraszamy! 

więcej zwiń
1512.2021

CALMA3 - PROMOCJA ŚWIĄTECZNA

Święta Bożego Narodzenia już tuż, tuż - DewelopART z tej okazji przygotował wyjątkowe prezenty! Tylko teraz, przy zakupie mieszkania w Calma3, oferujemy BON na AGD oraz RABAT na miejsce postojowe! 

Sprawdź szczegóły promocji: PROMOCJA ŚWIĄTECZNA. Oferta dot. inwestycji Calma3 przy ul. L. Kubali we Wrocławiu (os. Poświętne). 

więcej zwiń
0212.2021

JESIENNE SEMPRE

Za oknami pierwsze podrygi zimy, ale my nie zwalniamy tempa! Zachęcamy do obejrzenia zdjęć prezentujących jeszcze jesienną aurę na terenie realizowanej inwestycji SEMPRE przy ul. Pięknej 66. 

Trwają nieustannie prace elewacyjne, a wewnątrz mieszkań instalacyjne oraz tynkarskie. W ofercie pozostało już tylko kilka mieszkań! Przypominamy o możliwości bezpłatnej rezerwacji: ZAREZERWUJ

więcej zwiń

Zapisz się do newslettera
Pełna treść klauzuli informacyjnej dostępna jest na stronie internetowej pod tym adresem oraz w siedzibie spółki.
Niniejsza zgoda jest dobrowolna i może zostać wycofana w dowolnym momencie jednak jest niezbędna do umożliwienia nam kontaktu z Państwem, wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej wycofaniem. Żądanie wycofania zgłosić można na adres mailowy: iod@dewelopart.pl lub pisemnie na adres siedziby spółki.

Uwaga: Powyższa zgoda nie jest obligatoryjna, ale jeśli użytkownik jej nie udzieli to nie może przesłać do nas danych, a my nie możemy się z nim skontaktować.Szczegółowe informacje nt. administratora danych osobowych oraz przysługujących Państwu praw w zakresie ochrony danych osobowych zawarto w Polityce prywatności.


Dewelopart YouTube Dewelopart Instagram
dodano
mieszkanie
dodano do porównania:
można dodać jeszcze:
wyczyść listę PORÓWNAJ