Szybki kontakt

SZYBKI KONTAKT

tel. 71 33 43 888
email: biuro@dewelopart.pl
Aktualności / grudzień

0612.2018

GODZINY PRACY BIURA SPRZEDAŻY W OKRESIE ŚWIĄTECZNYM

Uprzejmie informujemy, iż w dniu 24.12.2018 r. oraz 31.12.2018 r. Biuro Sprzedaży mieszkań będzie nieczynne. Jesteśmy do Państwa dyspozycji w pozostałe dni robocze. Serdecznie zapraszamy! 

więcej zwiń
0612.2018

LONTANO - AKTUALNE ZDJĘCIA

Z radością przedstawiamy aktualne zdjęcia prezentujące postęp prac na terenie inwestycji LONTANO przy ul. Złotnickiej / ul. Kościańskiej we Wrocławiu. 

Obecnie trwają finałowe prace wykończeniowe wewnątrz budynków oraz dot. zagospodarowania terenu.

więcej zwiń
0612.2018

ABITARE PNIE SIĘ GÓRY!

Drodzy Klienci, 

z dumą prezentujemy jak ABITARE pnie się do góry! Zachęcamy do obejrzenia aktualnych zdjęć z budowy przy ul. Jordanowskiej 55-55c we Wrocławiu. 

W ramach bud. B1 realizowane są już ściany 1 piętra! W pozostałych budynkach trwają prace nad kondygnacją parteru oraz ścian kondygnacji -1. 

więcej zwiń

Zapisz się do newslettera


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez DewelopArt Fidelis spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Krzyckiej 82 w celu przesyłania na mój adres mailowy newslettera.

Pełna treść klauzuli informacyjnej dostępna jest na stronie internetowej pod tym adresem oraz w siedzibie spółki. Niniejsza zgoda jest dobrowolna i może zostać wycofana w dowolnym momencie jednak jest niezbędna do umożliwienia nam kontaktu i przesłania informacji, wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej wycofaniem. Żądanie wycofania zgłosić można na adres mailowy: iod@dewelopart.pl lub pisemnie na adres siedziby spółki.

Wyrażam zgodę na przesyłanie przez DewelopArt Fidelis spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu informacji handlowych przy wykorzystaniu środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18.07.2002 r.

Uwaga: Zgoda nie jest obligatoryjna, ale jeśli użytkownik jej nie udzieli, to nie może przesłać do nas danych a my nie możemy się z nim kontaktować.


Szczegółowe informacje nt. administratora danych osobowych oraz przysługujących Państwu praw w zakresie ochrony danych osobowych zawarto w Polityce prywatności.


Dewelopart YouTube Dewelopart Instagram
dodano
mieszkanie
dodano do porównania:
można dodać jeszcze:
wyczyść listę PORÓWNAJ