Szybki kontakt

SZYBKI KONTAKT

tel. 71 33 43 888
email: biuro@dewelopart.pl
Aktualności / grudzień

0612.2018

GODZINY PRACY BIURA SPRZEDAŻY W OKRESIE ŚWIĄTECZNYM

Uprzejmie informujemy, iż w dniu 24.12.2018 r. oraz 31.12.2018 r. Biuro Sprzedaży mieszkań będzie nieczynne. Jesteśmy do Państwa dyspozycji w pozostałe dni robocze. Serdecznie zapraszamy! 

więcej zwiń
0612.2018

LONTANO - AKTUALNE ZDJĘCIA

Z radością przedstawiamy aktualne zdjęcia prezentujące postęp prac na terenie inwestycji LONTANO przy ul. Złotnickiej / ul. Kościańskiej we Wrocławiu. 

Obecnie trwają finałowe prace wykończeniowe wewnątrz budynków oraz dot. zagospodarowania terenu.

więcej zwiń
0612.2018

ABITARE PNIE SIĘ GÓRY!

Drodzy Klienci, 

z dumą prezentujemy jak ABITARE pnie się do góry! Zachęcamy do obejrzenia aktualnych zdjęć z budowy przy ul. Jordanowskiej 55-55c we Wrocławiu. 

W ramach bud. B1 realizowane są już ściany 1 piętra! W pozostałych budynkach trwają prace nad kondygnacją parteru oraz ścian kondygnacji -1. 

więcej zwiń

Zapisz się do newslettera


Wyrażam zgodę na przesyłanie na podany powyżej adres poczty elektronicznej wiadomości zawierających informacje handlowe dotyczące usług Dewelopart Fidelis Sp. z o.o. Sp.k. (na podstawie Ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną).
Uwaga: Zgoda nie jest obligatoryjna, ale jeśli użytkownik jej nie udzieli, to nie może przesłać do nas danych a my nie możemy się z nim kontaktować.
Szczegółowe informacje nt. administratora danych osobowych oraz przysługujących Państwu praw w zakresie ochrony danych osobowych zawarto w Polityce prywatności.

Dewelopart YouTube Dewelopart Instagram
dodano
mieszkanie
dodano do porównania:
można dodać jeszcze:
wyczyść listę PORÓWNAJ