Szybki kontakt

SZYBKI KONTAKT

tel. 71 33 43 888
email: sprzedaz@dewelopart.pl
Aktualności / grudzień

2212.2020

ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE

Zdrowych, spokojnych Świąt Bożego Narodzenia, wielu sukcesów w 2021 roku oraz wspaniałych chwil spędzonych w Nowym Mieszkaniu, życzy DewelopART. Wesołych Świąt!

więcej zwiń
2112.2020

GODZINY PRACY BIURA SPRZEDAŻY W OKRESIE ŚWIĄTECZNO-NOWOROCZNYM

Uprzejmie informujemy, iż w dniu 24.12.2020 r. oraz 31.12.2020 r. Biuro Sprzedaży mieszkań będzie nieczynne. Jesteśmy do Państwa dyspozycji w pozostałe dni robocze w godz. 9:00-17:00. Serdecznie zapraszamy! 

więcej zwiń
1812.2020

SEMPRE - ŚCIANY I STROP -2

Na SEMPRE praca wre! W ramach inwestycji przy ul. Pięknej 66 na wrocławskim Tarnogaju realizowane są prace dot. płyty fundamentowej, ścian na poziomie -2 oraz częściowo stropu nad tą kondygnacją.

Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć pokazującej postęp prac. Dostępne mieszkania znajdziesz: TUTAJ.

więcej zwiń
1612.2020

GOTOWA CALMA - ZDJĘCIA INWESTYCJI

Z dumą i radością prezentujemy Państwu zdjęcia zrealizowanej i oddanej do użytku inwestycji CALMA we Wrocławiu przy ul. Kamieńskiego 202 we Wrocławiu.

Zachęcamydo obejrzenia galerii zdjęć inwestycji z zewnątrz. 

więcej zwiń
1512.2020

CALMA - ODBIORY MIESZKAŃ

Odbiory mieszkań w CALMIE rozpoczęte! Już dziś pierwsi Mieszkańcy otrzymają wyczekane klucze do swoich mieszkań przy ul. Kamieńskiego 202 we Wrocławiu. 

Jak zawsze w terminie, jak zawsze przed czasem i to mimo panującej pandemii. Jesteśmy ogromnie szczęśliwi i dumni, że już w 10 inwestycji DewelopART Nasi Nabywcy będą mogli cieszyć się swoim własnym M. Ale to nie wszystko! Jak zawsze mamy przygotowane wyjątkowe prezenty od naszych Partnerów. Każdy z Nabywców podczas odbioru otrzyma masę bonów rabatowych, voucherów oraz materiałów od współpracujących z nami firm.

więcej zwiń
0712.2020

CALMA Z POZWOLENIEM NA UŻYTKOWANIE

Z nieskrywaną radością informujemy, iż Św. Mikołaj dotarł również do DewelopART! Zostawił nam PREZENT w postaci pozwolenia na użytkowanie inwestycji CALMA przy ul. H. M. Kamieńskiego 202 we Wrocławiu!

Zatem już wkrótce rozpoczną się wyczekane przez naszych Klientów odbiory mieszkań!

więcej zwiń
0212.2020

CALMA - wybierz swój prezent!

Tylko teraz, przy zakupie GOTOWEGO mieszkania A/1/9 w inwestycji CALMA (40 m2 - 333 tys.) oferujemy do wyboru BON do Leroy Merlin/Neonet 8 000 zł lub drugie Miejsce Postojowe gratis! 

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami promocji klikając: ZIMOWA PROMOCJA 

więcej zwiń
0112.2020

SEMPRE - PRACE KONSTRUKCYJNE POZIOM -1 I -2

Prace na budowie inwestycji SEMPRE idą pełną parą! Mimo niesprzyjających warunków, trwają intensywne prace konstrukcyjne na poziomie -1 i -2 oraz kontynuowane są w części prace ziemne. 

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą dostępnych mieszkań w inwestycji przy ul. Pięknej 66 Wrocław, Tarnogaj. To idealny moment, by wybrać mieszkanie idealne dla swoich potrzeb. Kliknij, by przejść do WYSZUKIWARKI MIESZKAŃ

więcej zwiń

Zapisz się do newslettera


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez DewelopArt Fidelis spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Krzyckiej 82 w celu przesyłania na mój adres mailowy newslettera.

Pełna treść klauzuli informacyjnej dostępna jest na stronie internetowej pod tym adresem oraz w siedzibie spółki. Niniejsza zgoda jest dobrowolna i może zostać wycofana w dowolnym momencie jednak jest niezbędna do umożliwienia nam kontaktu i przesłania informacji, wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej wycofaniem. Żądanie wycofania zgłosić można na adres mailowy: iod@dewelopart.pl lub pisemnie na adres siedziby spółki.

Wyrażam zgodę na przesyłanie przez DewelopArt Fidelis spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu informacji handlowych przy wykorzystaniu środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18.07.2002 r.

Uwaga: Zgoda nie jest obligatoryjna, ale jeśli użytkownik jej nie udzieli, to nie może przesłać do nas danych a my nie możemy się z nim kontaktować.


Szczegółowe informacje nt. administratora danych osobowych oraz przysługujących Państwu praw w zakresie ochrony danych osobowych zawarto w Polityce prywatności.


Dewelopart YouTube Dewelopart Instagram
dodano
mieszkanie
dodano do porównania:
można dodać jeszcze:
wyczyść listę PORÓWNAJ