Szybki kontakt

SZYBKI KONTAKT

tel. 71 33 43 888
email: sprzedaz@dewelopart.pl
Aktualności / listopad

1711.2021

CALMA3 - STROP NAD PARTEREM

Nasza inwestycja CALMA3, na wrocławskim osiedlu Poświętne pnie się do góry! Z radością informujemy, iż realizujemy już strop nad parterem. 

Zachęcamy do zapoznania się ze zdjęciami prezentującymi postęp prac. W Calma3 każdy znajdzie rozkład dopasowany do swoich potrzeb! Przypominamy o możliwości bezpłatnej rezerwacji mieszkań na okres 7 dni: WYSZUKAJ MIESZKANIE. 

więcej zwiń
1011.2021

GODZINY PRACY BIURA SPRZEDAŻY

Uprzejmie informujemy, iż w dniu 12.11.2021 r. Biuro Sprzedaży mieszkań będzie nieczynne. Jesteśmy do Państwa dyspozycji w pozostałe dni robocze w godz. 9:00-17:00. Serdecznie zapraszamy! 

więcej zwiń
0911.2021

Wykończenie pod klucz - RABAT 7%

Drodzy Klienci, mamy dla Was wyjątkową promocję! Mamy dla Was rabat 7% na WYKOŃCZENIE POD KLUCZ z firmą RedNet Dom! Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami. 

Zachęcamy do zapoznania się z katalogiem materiałów pakietu SILVER i GOLD, a także do poznania nowości w RedNet Dom - pakietu inwestycyjnego COMFORT. Cenniki pakietów dla poszczególnych inwestycji: ZOBACZ OFERTĘ. Decydując się na podpisanie umowy z RedNet Dom macie zagwarantowane materiały, ich ceny oraz jakość oferowanych usług! Zachęcamy do kontaktu: 506 046 000 lub bok@rednetdom.pl. Czas promocji jest ograniczony. 

więcej zwiń
0411.2021

SEMPRE PIĘKNIEJE W OCZACH!

Nasze SEMPRE na wrocławskim Tarnogaju prezentuje się coraz piękniej! W części budynku jest już prawie gotowa elewacja od strony południowej, a na balkonach pojawiają się pierwsze balustrady.
 

Jeśli jesteście zainteresowani mieszkaniem w tej inwestycji, zapraszamy do WYSZUKIWARKI, gdzie możecie sprawdzić aktualną ofertę. W sprzedaży pozostało już tylko kilka mieszkań! 

więcej zwiń
0211.2021

Calma3 - Wykończenie łazienki lub AGD/RTV w prezencie

Promocja CALMA3! Tylko teraz, dla pierwszych 10 Klientów, mamy wyjątkową ofertę promocyjną! Kup mieszkanie i odbierz BON do 7 000 zł do sieci sklepów Neonet/Leroy Merlin. 

Szczegóły promocji dostępne po kliknięciu: BON W PREZENCIE. Już teraz znajdź swoje wymarzone mieszkanie i zyskaj środki na wykończenie mieszkania lub AGD/RTV - zarezerwuj mieszkanie.

więcej zwiń

Zapisz się do newslettera
Pełna treść klauzuli informacyjnej dostępna jest na stronie internetowej pod tym adresem oraz w siedzibie spółki. Niniejsza zgoda jest dobrowolna i może zostać wycofana w dowolnym momencie jednak jest niezbędna do umożliwienia nam kontaktu i przesłania informacji, wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej wycofaniem. Żądanie wycofania zgłosić można na adres mailowy: iod@dewelopart.pl lub pisemnie na adres siedziby spółki.


Uwaga: Zgoda nie jest obligatoryjna, ale jeśli użytkownik jej nie udzieli, to nie może przesłać do nas danych a my nie możemy się z nim kontaktować.


Szczegółowe informacje nt. administratora danych osobowych oraz przysługujących Państwu praw w zakresie ochrony danych osobowych zawarto w Polityce prywatności.


Dewelopart YouTube Dewelopart Instagram
dodano
mieszkanie
dodano do porównania:
można dodać jeszcze:
wyczyść listę PORÓWNAJ