Szybki kontakt

SZYBKI KONTAKT

tel. 71 33 43 888
email: sprzedaz@dewelopart.pl
Aktualności / listopad

0911.2020

CALMA - zdjęcia inwestycji

Zachęcamy do obejrzenia słonecznych zdjęć naszej pięknej CALMY przy ul. Kamieńskiego 202 we Wrocławiu. 

Cieszymy się, iż już wkrótce nasi Klienci będą mogli odebrać klucze i cieszyć się komfortem mieszkania w Calmie na co dzień! 

więcej zwiń
0211.2020

SEMPRE - POSTĘP PRAC

Drodzy Klienci! Nie zwalniamy tempa. Na Sempre przy ul. Pięknej 66 we Wrocławiu trwają intensywne prace na kondygnacjach podziemnych.

Z radością również informujemy, iż oznakowaliśmy naszą inwestycję - teraz każdy z Państwa bez problemu będzie mógł ją zlokalizować i obejrzeć "na żywo". 

więcej zwiń

Zapisz się do newslettera


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez DewelopArt Fidelis spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Krzyckiej 82 w celu przesyłania na mój adres mailowy newslettera.

Pełna treść klauzuli informacyjnej dostępna jest na stronie internetowej pod tym adresem oraz w siedzibie spółki. Niniejsza zgoda jest dobrowolna i może zostać wycofana w dowolnym momencie jednak jest niezbędna do umożliwienia nam kontaktu i przesłania informacji, wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej wycofaniem. Żądanie wycofania zgłosić można na adres mailowy: iod@dewelopart.pl lub pisemnie na adres siedziby spółki.

Wyrażam zgodę na przesyłanie przez DewelopArt Fidelis spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu informacji handlowych przy wykorzystaniu środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18.07.2002 r.

Uwaga: Zgoda nie jest obligatoryjna, ale jeśli użytkownik jej nie udzieli, to nie może przesłać do nas danych a my nie możemy się z nim kontaktować.


Szczegółowe informacje nt. administratora danych osobowych oraz przysługujących Państwu praw w zakresie ochrony danych osobowych zawarto w Polityce prywatności.


Dewelopart YouTube Dewelopart Instagram
dodano
mieszkanie
dodano do porównania:
można dodać jeszcze:
wyczyść listę PORÓWNAJ