Szybki kontakt

SZYBKI KONTAKT

tel. 71 33 43 888
email: biuro@dewelopart.pl
Aktualności / listopad

2011.2018

BLACK FRIDAY NA ABITARE - ZYSKAJ DO 22 000 zł!

Tylko do 26.11.2018 roku zapraszamy do skorzystania z wyjątkowej promocji! Black Friday również w ABITARE! Kup mieszkanie 2 pokojowe i zyskaj do 22 000 zł! Szczegóły dostępne w Regulaminie. 

więcej zwiń
1311.2018

ABITARE - 30 % ZAAWANSOWANIA BUDOWY

Szanowni Klienci,

z dumą zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjęć prezentujących postęp prac na terenie inwestycji ABITARE na Oporowie przy ul. Jordanowskiej 55-55c. Szczegóły prac poniżej. 

Z radością informujemy, że stan zaawansowania budowy osiągnął już 30 %! W ramach bud. B1 realizowane są ściany nośne parteru oraz strop nad parterem, a w bud. B3 strop nad garażem. Dodatkowo w bud. B2 realizujemy podciągi garażu, a w bud. B4 trwają intensywne prace zbrojeniowe płyty fundamentowej. 

więcej zwiń
0711.2018

LONTANO - PRACE WYKOŃCZENIOWE

Z prawdziwą radością informujemy, że w ramach inwestycji LONTANO prowadzimy intensywne prace drogowe oraz wykończeniowe wewnątrz budynków. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami. 

W chwili obecnej trwają prace wykończeniowe wewnątrz budynków: montaż drzwi, płytek na klatkach schodowych, parapetów, grzejników oraz kontynuowane są prace dot. realizacji instalacji elektrycznych.

więcej zwiń

Zapisz się do newslettera


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez DewelopArt Fidelis spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Krzyckiej 82 w celu przesyłania na mój adres mailowy newslettera.

Pełna treść klauzuli informacyjnej dostępna jest na stronie internetowej pod tym adresem oraz w siedzibie spółki. Niniejsza zgoda jest dobrowolna i może zostać wycofana w dowolnym momencie jednak jest niezbędna do umożliwienia nam kontaktu i przesłania informacji, wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej wycofaniem. Żądanie wycofania zgłosić można na adres mailowy: iod@dewelopart.pl lub pisemnie na adres siedziby spółki.

Wyrażam zgodę na przesyłanie przez DewelopArt Fidelis spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu informacji handlowych przy wykorzystaniu środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18.07.2002 r.

Uwaga: Zgoda nie jest obligatoryjna, ale jeśli użytkownik jej nie udzieli, to nie może przesłać do nas danych a my nie możemy się z nim kontaktować.


Szczegółowe informacje nt. administratora danych osobowych oraz przysługujących Państwu praw w zakresie ochrony danych osobowych zawarto w Polityce prywatności.


Dewelopart YouTube Dewelopart Instagram
dodano
mieszkanie
dodano do porównania:
można dodać jeszcze:
wyczyść listę PORÓWNAJ