Szybki kontakt

SZYBKI KONTAKT

tel. 71 33 43 888
email: sprzedaz@dewelopart.pl
Aktualności / październik

2210.2021

CALMA2 - SCHODY WEWNĘTRZE

Nasza inwestycja CALMA2, zlokalizowana w spokojnej okolicy Osiedla Poświętne, pięknieje w oczach! Zobaczcie, jak wiele się tam zmieniło! 

Prawie wszystkie domy posiadają już okna, trwają pierwsze prace tynkarskie, a wewnątrz domów realizowane są schody wewnętrzne. Inwestycja została już w całości sprzedana, ale nic straconego! Jeśli chcieliby Państwo mieszkać w tej lokalizacji, zachęcamy do poznania różnorodnej oferty mieszkań w inwestycji obok - CALMA3: Wybierz mieszkanie. 

więcej zwiń
1910.2021

CALMA3 - PIERWSZE ŚCIANY PARTERU

Wiemy jak jesteście ciekawi postępów prac na naszych inwestycjach, dlatego już dziś przedstawiamy Wam najnowsze zdjęcia z inwestycji CALMA3! 

Konstrukcja hali garażowej jest już ukończona, a na parterze zaczęły pojawiać się pierwsze ściany. Zarys budynku jest już coraz bardziej widoczny, a już niebawem zobaczymy pierwsze kondygnacje naziemne!  

więcej zwiń
0110.2021

SEMPRE - POSTĘP PRAC

Mimo jesiennej aury za oknem, prace przy realizacji inwestycji SEMPRE na wrocławskim Tarnogaju trwają nieustannie. Zachęcamy do zapoznania się z postępami prac. 

 W mieszkaniach rozpoczęły się prace tynkarskie, ponadto kontynuowane są prace instalacyjne oraz elewacyjne. 

więcej zwiń

Zapisz się do newslettera
Pełna treść klauzuli informacyjnej dostępna jest na stronie internetowej pod tym adresem oraz w siedzibie spółki. Niniejsza zgoda jest dobrowolna i może zostać wycofana w dowolnym momencie jednak jest niezbędna do umożliwienia nam kontaktu i przesłania informacji, wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej wycofaniem. Żądanie wycofania zgłosić można na adres mailowy: iod@dewelopart.pl lub pisemnie na adres siedziby spółki.


Uwaga: Zgoda nie jest obligatoryjna, ale jeśli użytkownik jej nie udzieli, to nie może przesłać do nas danych a my nie możemy się z nim kontaktować.


Szczegółowe informacje nt. administratora danych osobowych oraz przysługujących Państwu praw w zakresie ochrony danych osobowych zawarto w Polityce prywatności.


Dewelopart YouTube Dewelopart Instagram
dodano
mieszkanie
dodano do porównania:
można dodać jeszcze:
wyczyść listę PORÓWNAJ