Szybki kontakt

SZYBKI KONTAKT

tel. 71 33 43 888
email: biuro@dewelopart.pl
Aktualności / październik

1710.2018

LONTANO - ŚWIĘTUJ Z NAMI ZAKOŃCZENIE SPRZEDAŻY!

Szanowni Państwo,

z ogromną radością informujemy, iż wszystkie mieszkania w inwestycji LONTANO zostały sprzedane! Wszystkim naszym Klientom serdecznie dziękujemy i gratulujemy!

Jednocześnie zapraszamy do zakupu ostatnich KOMÓREK LOKATORSKICH i MIEJSC POSTOJOWYCH w super cenach! 

Istnieje możliwość rozłożenia płatności na dogodne dla Państwa raty (komórki lokatorskie do marca 2019 r., a miejsca postojowe aż do grudnia 2019 r.)! 

Szczegółowe informacje dostępne w biurze sprzedaży pod numerem telefonu: 71 33 43 888 lub biuro@dewelopart.pl

więcej zwiń
1610.2018

LONTANO - ZAGOSPODAROWANIE TERENU

Drodzy Państwo,

z nieskrywaną radością informujemy o postępie prac w inwestycji LONTANO na wrocławskich Złotnikach, gdzie rozpoczęte zostały prace nad zagospodarowaniem terenu. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami. 

Obecnie trwają intensywne prace elewacyjne na bud. D oraz I, zagospodarowanie tarasów oraz terenu wokół budynków. Dodatkowo realizowane jest tynkowanie oraz wylewanie warstw posadzkowych w mieszkaniach, jak również trwają prace instalacyjne elektryczne, wod-kan, C.O. i wentylacyjne.

więcej zwiń
1110.2018

ABITARE - ŚCIANY PARTERU BUD. B1

Drodzy Klienci,

z ogromną dumą zachęcamy do obejrzenia zdjęć prezentujących postęp prac inwestycji ABITARE na wrocławskim Oporowie przy ul. Jordanowskiej 55-55c. 

Aktualnie prowadzone są prace dot. realizacji stropu monolitycznego w bud. B2 i B3. Trwają również intensywne prace ziemne pod bud. B4 oraz rozpoczęte zostało murowanie ścian parteru w bud. B1! 

więcej zwiń

Zapisz się do newslettera


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez DewelopArt Fidelis spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Krzyckiej 82 w celu przesyłania na mój adres mailowy newslettera.

Pełna treść klauzuli informacyjnej dostępna jest na stronie internetowej pod tym adresem oraz w siedzibie spółki. Niniejsza zgoda jest dobrowolna i może zostać wycofana w dowolnym momencie jednak jest niezbędna do umożliwienia nam kontaktu i przesłania informacji, wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej wycofaniem. Żądanie wycofania zgłosić można na adres mailowy: iod@dewelopart.pl lub pisemnie na adres siedziby spółki.

Wyrażam zgodę na przesyłanie przez DewelopArt Fidelis spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu informacji handlowych przy wykorzystaniu środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18.07.2002 r.

Uwaga: Zgoda nie jest obligatoryjna, ale jeśli użytkownik jej nie udzieli, to nie może przesłać do nas danych a my nie możemy się z nim kontaktować.


Szczegółowe informacje nt. administratora danych osobowych oraz przysługujących Państwu praw w zakresie ochrony danych osobowych zawarto w Polityce prywatności.


Dewelopart YouTube Dewelopart Instagram
dodano
mieszkanie
dodano do porównania:
można dodać jeszcze:
wyczyść listę PORÓWNAJ