Szybki kontakt

SZYBKI KONTAKT

tel. 71 33 43 888
email: sprzedaz@dewelopart.pl
Aktualności / październik

2910.2019

ABITARE - LOGO NA BUD. B4

Z dumą prezentujemy logo DewelopART na budynku B4 w realizowanej na Oporowie inwestycji ABITARE (przy ul. Jodanowskiej 55-55c). 

Zachęcamy do zapoznania się z galerią zdjęć. 

więcej zwiń
1810.2019

CALMA - MUROWANIE ŚCIAN PARTERU

Z nieskrywaną radością prezentujemy postęp prac z realizacji inwestycji CALMA przy ul. Kamieńskiego 202, gdzie rozpoczęte zostały już prace murarskie ścian parteru! 

Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć. 

więcej zwiń
0410.2019

20 % ZAAWANSOWANIA PRAC - CALMA

Szanowni Państwo, 

zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć z realizaji inwestycji CALMA przy ul. Kamieńskiego we Wrocławiu! Inwestycja posiada już 20 % zaawansowania prac. 

więcej zwiń
0210.2019

80 % ZAAWANSOWANIA PRAC - ABITARE

Z radością spieszymy z informacją, iż na terenie inwestycji ABITARE przy ul. Jordanowskiej 55-55c we Wrocławiu prace osiągnęły już 80 % zaawansowania! Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć. 

więcej zwiń

Zapisz się do newslettera


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez DewelopArt Fidelis spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Krzyckiej 82 w celu przesyłania na mój adres mailowy newslettera.

Pełna treść klauzuli informacyjnej dostępna jest na stronie internetowej pod tym adresem oraz w siedzibie spółki. Niniejsza zgoda jest dobrowolna i może zostać wycofana w dowolnym momencie jednak jest niezbędna do umożliwienia nam kontaktu i przesłania informacji, wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej wycofaniem. Żądanie wycofania zgłosić można na adres mailowy: iod@dewelopart.pl lub pisemnie na adres siedziby spółki.

Wyrażam zgodę na przesyłanie przez DewelopArt Fidelis spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu informacji handlowych przy wykorzystaniu środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18.07.2002 r.

Uwaga: Zgoda nie jest obligatoryjna, ale jeśli użytkownik jej nie udzieli, to nie może przesłać do nas danych a my nie możemy się z nim kontaktować.


Szczegółowe informacje nt. administratora danych osobowych oraz przysługujących Państwu praw w zakresie ochrony danych osobowych zawarto w Polityce prywatności.


Dewelopart YouTube Dewelopart Instagram
dodano
mieszkanie
dodano do porównania:
można dodać jeszcze:
wyczyść listę PORÓWNAJ