Szybki kontakt

SZYBKI KONTAKT

tel. 71 33 43 888
email: sprzedaz@dewelopart.pl
Aktualności / październik

2810.2020

CALMA - CZĘŚCI WSPÓLNE BUDYNKU

Z nieskrywaną dumą prezentujemy zdjęcia przedstawiające przykładowe części wspólne inwestycji CALMA przy ul. Kamieńskiego 202 we Wrocławiu. 

Materiały imitujące drewno zostały zastosowane nie tylko na elewacji budynku, ale również w częściach wspólnych. Mamy nadzieję, że podobnie jak Nam, projekt się Państwu spodoba! 

więcej zwiń
1910.2020

GODZINY PRACY BIURA SPRZEDAŻY MIESZKAŃ

Drodzy Klienci, od 19.10.2020 r. Biuro Sprzedaży Mieszkań czynne jest w godzinach 9:00 -17:00. Spotkania odbywają się TYLKO po wcześniejszym umówieniu konkretnego terminu. 

Zachęcamy do bezpieczniejszej formy kontaktu - drogą telefoniczną i/lub mailową. 

więcej zwiń
1510.2020

SŁONECZNA CALMA

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć skąpanej w słońcu Calmy przy ul. Kamieńskiego 202 we Wrocławiu! Jesień na Calmie jest piękna! 

W ofercie pozostało już tylko kilka mieszkań 2-pokojowych. Zachęcamy do bezpłatnej rezerwacji mieszkań. W Calmie możesz zamieszkać jeszcze tej zimy! POZNAJ OFERTĘ DOSTĘPNYCH MIESZKAŃ

więcej zwiń
0210.2020

SEMPRE - ROZPOCZĘTE PRACE BUDOWLANE

Z ogromną radością prezentujemy pierwsze zdjęcia z terenu naszej nowej inwestycji SEMPRE, zlokalizowanej na Tarnogaju, przy ul. Pięknej 66 we Wrocławiu. Informujemy, że prace zostały rozpoczęte! 

To idealny moment, by wybrać mieszkanie dopasowane do swoich potrzeb, z pełnej puli dostępnych mieszkań w projekcie. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki mieszkań oraz bezpłatnej rezerwacji na 7 dni: ZAREZERWUJ MIESZKANIE.

więcej zwiń

Zapisz się do newslettera


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez DewelopArt Fidelis spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Krzyckiej 82 w celu przesyłania na mój adres mailowy newslettera.

Pełna treść klauzuli informacyjnej dostępna jest na stronie internetowej pod tym adresem oraz w siedzibie spółki. Niniejsza zgoda jest dobrowolna i może zostać wycofana w dowolnym momencie jednak jest niezbędna do umożliwienia nam kontaktu i przesłania informacji, wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej wycofaniem. Żądanie wycofania zgłosić można na adres mailowy: iod@dewelopart.pl lub pisemnie na adres siedziby spółki.

Wyrażam zgodę na przesyłanie przez DewelopArt Fidelis spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu informacji handlowych przy wykorzystaniu środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18.07.2002 r.

Uwaga: Zgoda nie jest obligatoryjna, ale jeśli użytkownik jej nie udzieli, to nie może przesłać do nas danych a my nie możemy się z nim kontaktować.


Szczegółowe informacje nt. administratora danych osobowych oraz przysługujących Państwu praw w zakresie ochrony danych osobowych zawarto w Polityce prywatności.


Dewelopart YouTube Dewelopart Instagram
dodano
mieszkanie
dodano do porównania:
można dodać jeszcze:
wyczyść listę PORÓWNAJ