Szybki kontakt

SZYBKI KONTAKT

tel. 71 33 43 888
email: sprzedaz@dewelopart.pl
Aktualności / styczeń

2501.2022

CALMA3 - Rabat i BON w prezencie!

Nowy Rok z Nowym M! Dla zainteresowanych inwestycją Calma3 mamy super wiadomość! Przedłużamy promocję! 

Dla pierwszych 10 Klientów, którzy nabędą mieszkanie w tej inwestycji, oferujemy RABAT 4 000 zł na miejsce postojowe oraz BON 4 000 zł do sieci sklepów Neonet lub Leroy Merlin. Zapraszamy! 

więcej zwiń
2501.2022

SEMPRE - Odbierz BON na 10 000 zł!

Wyjątowa oferta w inwestycji SEMPRE (Wrocław, Tarnogaj). Tylko teraz, każdy Klient, który kupi mieszkanie, otrzyma w prezencie BON na 10 000 zł do sklepów Neonet i/lub Leroy Merlin! 

A co najważniejsze - inwestycja wkrótce będzie gotowa! Klucze do mieszkań będziemy przekazywać jeszcze w tym roku. W ofercie pozostały 4 mieszkania, zachęcamy do ich bezpłatnej rezerwacji: ZOBACZ OFERTĘ

więcej zwiń
1701.2022

CALMA3 - ŚCIANY I STROP 1 PIĘTRA

Z radością prezentujemy skąpaną w promieniach słonecznych inwestycję Calma3! W naszej inwestycji przy ul. L. Kubali we Wrocławiu zmieniło się wiele! 

Trwają nieustanne prace konstrukcyjne, w trakcie ściany 1 piętra, częściowo strop nad 1 piętrem. 

więcej zwiń
1301.2022

Calma2 - zdjęcia z budowy

Z Nowym Rokiem dzielimy się zdjęciami prezentującymi postęp prac na terenie inwestycji CALMA2 - os. Poświętne we Wrocławiu.

Trwają prace elewacyjne na zewnątrz budynków. Równocześnie kończymy realizację ścianek działowych oraz kontynuowane są prace instalacyjne oraz tynkarskie w środku domów. 

więcej zwiń
0501.2022

Godziny pracy Biura Sprzedaży

Uprzejmie informujemy, iż w dniu 07.01.2022 r. (tj. piątek) Biuro Sprzedaży mieszkań będzie nieczynne. Jesteśmy do Państwa dyspozycji w pozostałe dni robocze w godz. 9:00-17:00. Serdecznie zapraszamy! 

więcej zwiń

Zapisz się do newslettera
Pełna treść klauzuli informacyjnej dostępna jest na stronie internetowej pod tym adresem oraz w siedzibie spółki.
Niniejsza zgoda jest dobrowolna i może zostać wycofana w dowolnym momencie jednak jest niezbędna do umożliwienia nam kontaktu z Państwem, wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej wycofaniem. Żądanie wycofania zgłosić można na adres mailowy: iod@dewelopart.pl lub pisemnie na adres siedziby spółki.

Uwaga: Powyższa zgoda nie jest obligatoryjna, ale jeśli użytkownik jej nie udzieli to nie może przesłać do nas danych, a my nie możemy się z nim skontaktować.Szczegółowe informacje nt. administratora danych osobowych oraz przysługujących Państwu praw w zakresie ochrony danych osobowych zawarto w Polityce prywatności.


Dewelopart YouTube Dewelopart Instagram
dodano
mieszkanie
dodano do porównania:
można dodać jeszcze:
wyczyść listę PORÓWNAJ