Szybki kontakt

SZYBKI KONTAKT

tel. 71 33 43 888
email: sprzedaz@dewelopart.pl
Aktualności / styczeń

2201.2021

CALMA - 100 % SPRZEDANYCH MIESZKAŃ

Kolejny sukces! Miło nam poinformować, iż w inwestycji CALMA sprzedaliśmy wszystkie mieszkania. Szczęśliwym Nabywcom ogromnie gratulujemy i dziękujemy! 

Jednocześnie w ofercie posiadamy jeszcze GOTOWE LOKALE USŁUGOWE od 42 do 71 m2! Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami KLIKAJĄC TUTAJ

więcej zwiń
1101.2021

CALMA - CZĘŚCI WSPÓLNE BUDYNKU

W CALMIE nie tylko elewacja robi wrażenie! Zadbaliśmy, by Mieszkańcy naszej inwestycji przy ul. Kamieńskiego 202 we Wrocławiu z przyjemnością wracali do domów, ciesząc oko pięknym i domowym stylem wykończenia części wspólnych! 

Zachęcamy do zapoznania się z galerią zdjęć.

więcej zwiń

Zapisz się do newsletteraPełna treść klauzuli informacyjnej dostępna jest na stronie internetowej pod tym adresem oraz w siedzibie spółki. Niniejsza zgoda jest dobrowolna i może zostać wycofana w dowolnym momencie jednak jest niezbędna do umożliwienia nam kontaktu i przesłania informacji, wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej wycofaniem. Żądanie wycofania zgłosić można na adres mailowy: iod@dewelopart.pl lub pisemnie na adres siedziby spółki.


Uwaga: Zgoda nie jest obligatoryjna, ale jeśli użytkownik jej nie udzieli, to nie może przesłać do nas danych a my nie możemy się z nim kontaktować.


Szczegółowe informacje nt. administratora danych osobowych oraz przysługujących Państwu praw w zakresie ochrony danych osobowych zawarto w Polityce prywatności.


Dewelopart YouTube Dewelopart Instagram
dodano
mieszkanie
dodano do porównania:
można dodać jeszcze:
wyczyść listę PORÓWNAJ