Szybki kontakt

SZYBKI KONTAKT

tel. 71 33 43 888
email: biuro@dewelopart.pl
Aktualności / styczeń

2501.2019

PROMOCJA - MIESZKANIE MIESIĄCA ABITARE

Do 31.01.2019 roku zachęcamy do skorzystania z wyjątkowej promocji! Mieszkanie Miesiąca inwestycji ABITARE! Wybrane mieszkania dostępne są super promocyjnej cenie i atrakcyjnym harmonogramie płatności! Szczegóły dostępne w Regulaminie. 

więcej zwiń
0901.2019

ABITARE - ŚCIANY II PIĘTRA BUD. B1

Drodzy Klienci,

z dumą prezentujemy zdjęcia realizowanych prac w inwestycji ABITARE przy ul. Jordanowskiej we Wrocławiu! W bud. B1 rozpoczęte zostały prace nad II piętrem budynku! Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami. 

Trwają intensywne prace nad kondygnacjami naziemnymi budynków: B1 - II piętro, B2 i B3 - strop nad parterem, B4 - zbrojenie podciągów i stropu. 

więcej zwiń

Zapisz się do newslettera


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez DewelopArt Fidelis spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Krzyckiej 82 w celu przesyłania na mój adres mailowy newslettera.

Pełna treść klauzuli informacyjnej dostępna jest na stronie internetowej pod tym adresem oraz w siedzibie spółki. Niniejsza zgoda jest dobrowolna i może zostać wycofana w dowolnym momencie jednak jest niezbędna do umożliwienia nam kontaktu i przesłania informacji, wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej wycofaniem. Żądanie wycofania zgłosić można na adres mailowy: iod@dewelopart.pl lub pisemnie na adres siedziby spółki.

Wyrażam zgodę na przesyłanie przez DewelopArt Fidelis spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu informacji handlowych przy wykorzystaniu środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18.07.2002 r.

Uwaga: Zgoda nie jest obligatoryjna, ale jeśli użytkownik jej nie udzieli, to nie może przesłać do nas danych a my nie możemy się z nim kontaktować.


Szczegółowe informacje nt. administratora danych osobowych oraz przysługujących Państwu praw w zakresie ochrony danych osobowych zawarto w Polityce prywatności.


Dewelopart YouTube Dewelopart Instagram
dodano
mieszkanie
dodano do porównania:
można dodać jeszcze:
wyczyść listę PORÓWNAJ