Szybki kontakt

SZYBKI KONTAKT

tel. 71 33 43 888
email: biuro@dewelopart.pl
Aktualności / styczeń

2901.2018

LONTANO - POSTĘP PRAC

Szanowni Państwo,

z radością przedstawiamy postęp prac na terenie budowy inwestycji LONTANO, na Złotnikach, przy ul. Złotnickiej / ul. Kościańskiej we Wrocławiu. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami.

Aktualnie realizujemy kondygnację 1 w budynkach od D do H, w budynkach A, C oraz I trwają natomiast prace nad kondygnacją parteru, a w bud. B rozpoczynamy już prace nad 1 piętrem. 

więcej zwiń
2401.2018

VICOLO - AKTUALNE PRACE

Szanowni Państwo,

w ramach inwestycji VICOLO, na Maślicach, przy al. Śliwowej 11-11d realizujemy prace dot. elewacji budynku, a w lokalach mieszkalnych rozpoczęliśmy już prace wykończeniowe. 

Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć.

więcej zwiń
1001.2018

LONTANO - AKTUALNE ZDJĘCIA Z BUDOWY

Drodzy Państwo,

zachęcamy do zapoznania się z aktualną galerią zdjęć, prezezentującą postępy prac inwestycji na Złotnikach - LONTANO przy ul. Złotnickiej / ul Kościańskiej we Wrocławiu.

więcej zwiń
0501.2018

VICOLO - ELEWACJA

Drodzy Klienci,

w ramach inwestycji VICOLO przy al. Śliwowej 11-11d we Wrocławiu realizujemy obecnie prace związane z elewacją budynku oraz prace wewnątrz mieszkań.

Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć.

więcej zwiń

Zapisz się do newslettera


Wyrażam zgodę na przesyłanie na podany powyżej adres poczty elektronicznej wiadomości zawierających informacje handlowe dotyczące usług Dewelopart Fidelis Sp. z o.o. Sp.k. (na podstawie Ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną).
Uwaga: Zgoda nie jest obligatoryjna, ale jeśli użytkownik jej nie udzieli, to nie może przesłać do nas danych a my nie możemy się z nim kontaktować.
Szczegółowe informacje nt. administratora danych osobowych oraz przysługujących Państwu praw w zakresie ochrony danych osobowych zawarto w Polityce prywatności.

Dewelopart YouTube Dewelopart Instagram
dodano
mieszkanie
dodano do porównania:
można dodać jeszcze:
wyczyść listę PORÓWNAJ