Szybki kontakt

SZYBKI KONTAKT

tel. 71 33 43 888
email: biuro@dewelopart.pl
Aktualności / maj

2405.2018

ABITARE - MAKIETA INWESTYCJI

Drodzy Państwo,

z radością zapraszamy do Biura Sprzedaży przy ul. Krzyckiej 82, gdzie z przyjemnością zapoznamy Państwa z makietą nowej inwestycji ABITARE, zlokalizowanej na wrocławskim Oporowie przy ul. Jordanowskiej! 

więcej zwiń
2405.2018

ABITARE - PRZYGOTOWANIE TERENU

Drodzy Klienci,

z radością prezentujemy zdjęcia z intensywnych prac ziemnych, prowadzonych na osiedlu ABITARE przy ul. Jordanowskiej, na wrocławskim Oporowie. 

więcej zwiń
1805.2018

WIOSENNE LONTANO - ZDJĘCIA

Szanowni Państwo,

wiosna w pełni zawitała do LONTANO na wrocławskich Złotnikach! Zachęcamy do zapoznania się z postępami prac na budowie. 

W chwili obecnej w większości budynków prowadzone są prace dot. realizacji II piętra. Rozpoczęte zostały również pierwsze prace związane z elewacją budynków i stawianiem ścian działowych! 

więcej zwiń
1705.2018

VICOLO - PRACE WYKOŃCZENIOWE

Drodzy Państwo,

z nieskrywaną radością prezentujemy zdjęcia z budowy inwestycji VICOLO, gdzie trwają aktualnie prace wykończeniowe budynku i mieszkań oraz prace dot. zagospodarowania terenu.

więcej zwiń

Zapisz się do newslettera


Wyrażam zgodę dla Dewelopart Fidelis Sp. z o.o. Sp.k. na kontakt na podany adres poczty elektronicznej oraz numer telefonu (na podstawie Ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną).
Uwaga: Zgoda nie jest obligatoryjna, ale jeśli użytkownik jej nie udzieli, to nie może przesłać do nas danych a my nie możemy się z nim kontaktować.
Wyrażam zgodę dla Dewelopart Fidelis Sp. z o.o. Sp.k. na przesyłanie na podany adres poczty elektronicznej oraz numer telefonu wiadomości zawierających informacje handlowe (na podstawie Ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną).
Uwaga: Zgoda nie jest obligatoryjna, ale jeśli użytkownik jej nie udzieli, to nie możemy przesyłać wiadomości handlowych czy marketingowych.
Szczegółowe informacje nt. administratora danych osobowych oraz przysługujących Państwu praw w zakresie ochrony danych osobowych zawarto w Polityce prywatności.

DORADZTWO KREDYTOWE

tel: 535 343 543
anna.janaszak@dewelopart.pl

Dewelopart YouTube Dewelopart Instagram
dodano
mieszkanie
dodano do porównania:
można dodać jeszcze:
wyczyść listę PORÓWNAJ