Szybki kontakt

SZYBKI KONTAKT

tel. 71 33 43 888
email: biuro@dewelopart.pl
Aktualności / grudzień

0412.2019

SŁONECZNE ABITARE - PRACE WYKOŃCZENIOWE

ABITARE skąpane w delikatnych promieniach zachodzącego słońca! Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z postępu prac przy ul. Jordanowskiej 55-55c we Wrocławiu. 

Aktualnie prowadzone są prace wykończeniowe wewnątrz budynków, prace związane z zagospodarowaniem terenu, w tym układanie kostki na parkingu naziemnym oraz plac zabaw.

więcej zwiń
0412.2019

JESIENNA CALMA - ŚCIANY 1 PIĘTRA

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z jesienną odsłoną inwestycji CALMA przy ul. Kamieńskiego 202 we Wrocławiu. Obecnie realizowane są prace konstrukcyjne 1 piętra. 

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć. 

więcej zwiń

Zapisz się do newslettera


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez DewelopArt Fidelis spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Krzyckiej 82 w celu przesyłania na mój adres mailowy newslettera.

Pełna treść klauzuli informacyjnej dostępna jest na stronie internetowej pod tym adresem oraz w siedzibie spółki. Niniejsza zgoda jest dobrowolna i może zostać wycofana w dowolnym momencie jednak jest niezbędna do umożliwienia nam kontaktu i przesłania informacji, wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej wycofaniem. Żądanie wycofania zgłosić można na adres mailowy: iod@dewelopart.pl lub pisemnie na adres siedziby spółki.

Wyrażam zgodę na przesyłanie przez DewelopArt Fidelis spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu informacji handlowych przy wykorzystaniu środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18.07.2002 r.

Uwaga: Zgoda nie jest obligatoryjna, ale jeśli użytkownik jej nie udzieli, to nie może przesłać do nas danych a my nie możemy się z nim kontaktować.


Szczegółowe informacje nt. administratora danych osobowych oraz przysługujących Państwu praw w zakresie ochrony danych osobowych zawarto w Polityce prywatności.


Dewelopart YouTube Dewelopart Instagram
dodano
mieszkanie
dodano do porównania:
można dodać jeszcze:
wyczyść listę PORÓWNAJ