Szybki kontakt

SZYBKI KONTAKT

tel. 71 33 43 888
email: sprzedaz@dewelopart.pl
Aktualności / październik

2210.2021

CALMA2 - SCHODY WEWNĘTRZE

Nasza inwestycja CALMA2, zlokalizowana w spokojnej okolicy Osiedla Poświętne, pięknieje w oczach! Zobaczcie, jak wiele się tam zmieniło! 

Prawie wszystkie domy posiadają już okna, trwają pierwsze prace tynkarskie, a wewnątrz domów realizowane są schody wewnętrzne. Inwestycja została już w całości sprzedana, ale nic straconego! Jeśli chcieliby Państwo mieszkać w tej lokalizacji, zachęcamy do poznania różnorodnej oferty mieszkań w inwestycji obok - CALMA3: Wybierz mieszkanie. 

więcej zwiń
1910.2021

CALMA3 - PIERWSZE ŚCIANY PARTERU

Wiemy jak jesteście ciekawi postępów prac na naszych inwestycjach, dlatego już dziś przedstawiamy Wam najnowsze zdjęcia z inwestycji CALMA3! 

Konstrukcja hali garażowej jest już ukończona, a na parterze zaczęły pojawiać się pierwsze ściany. Zarys budynku jest już coraz bardziej widoczny, a już niebawem zobaczymy pierwsze kondygnacje naziemne!  

więcej zwiń
0110.2021

SEMPRE - POSTĘP PRAC

Mimo jesiennej aury za oknem, prace przy realizacji inwestycji SEMPRE na wrocławskim Tarnogaju trwają nieustannie. Zachęcamy do zapoznania się z postępami prac. 

 W mieszkaniach rozpoczęły się prace tynkarskie, ponadto kontynuowane są prace instalacyjne oraz elewacyjne. 

więcej zwiń

Zapisz się do newsletteraPełna treść klauzuli informacyjnej dostępna jest na stronie internetowej pod tym adresem oraz w siedzibie spółki. Niniejsza zgoda jest dobrowolna i może zostać wycofana w dowolnym momencie jednak jest niezbędna do umożliwienia nam kontaktu i przesłania informacji, wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej wycofaniem. Żądanie wycofania zgłosić można na adres mailowy: iod@dewelopart.pl lub pisemnie na adres siedziby spółki.


Uwaga: Zgoda nie jest obligatoryjna, ale jeśli użytkownik jej nie udzieli, to nie może przesłać do nas danych a my nie możemy się z nim kontaktować.


Szczegółowe informacje nt. administratora danych osobowych oraz przysługujących Państwu praw w zakresie ochrony danych osobowych zawarto w Polityce prywatności.


Dewelopart YouTube Dewelopart Instagram
dodano
mieszkanie
dodano do porównania:
można dodać jeszcze:
wyczyść listę PORÓWNAJ