Szybki kontakt

SZYBKI KONTAKT

tel. 71 33 43 888
email: sprzedaz@dewelopart.pl
Aktualności / sierpień

0308.2021

SEMPRE - PRACE ELEWACYJNE

Z radością prezentujemy Państwu najnowsze zdjęcia z budowy inwestycji Sempre na wrocławskim Tarnogaju. A jest się czym chwalić!

Informujemy, iż rozpoczęte zostały już pierwsze prace nad elewacją budynku, a w części budynku przystąpiliśmy już do montażu okien. Trwają również intensywne prace wewnątrz mieszkań związane z realizacją ścian działowych oraz instalacji. Zachęcamy do bezpłatnej rezerwacji mieszkań: ZAREZERWUJ. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt: 71 33 43 88 lub sprzedaz@dewelopart.pl. 

więcej zwiń

Zapisz się do newsletteraPełna treść klauzuli informacyjnej dostępna jest na stronie internetowej pod tym adresem oraz w siedzibie spółki. Niniejsza zgoda jest dobrowolna i może zostać wycofana w dowolnym momencie jednak jest niezbędna do umożliwienia nam kontaktu i przesłania informacji, wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej wycofaniem. Żądanie wycofania zgłosić można na adres mailowy: iod@dewelopart.pl lub pisemnie na adres siedziby spółki.


Uwaga: Zgoda nie jest obligatoryjna, ale jeśli użytkownik jej nie udzieli, to nie może przesłać do nas danych a my nie możemy się z nim kontaktować.


Szczegółowe informacje nt. administratora danych osobowych oraz przysługujących Państwu praw w zakresie ochrony danych osobowych zawarto w Polityce prywatności.


Dewelopart YouTube Dewelopart Instagram
dodano
mieszkanie
dodano do porównania:
można dodać jeszcze:
wyczyść listę PORÓWNAJ