Szybki kontakt

SZYBKI KONTAKT

tel. 71 33 43 888
email: sprzedaz@dewelopart.pl
10 lat DewelopART

Szanowni Państwo,

Z ogromną przyjemnością chcielibyśmy podzielić się z Państwem naszym sukcesem. Już od  ponad 10 lat wychodzimy naprzeciw Państwa oczekiwaniom i spełniamy marzenia o własnym mieszkaniu. To dzięki Wam - Klientom, Partnerom i Współpracownikom możemy się rozwijać i z nadzieją spoglądać w przyszłość.

Istniejąc na rynku nieruchomości od ponad dekady możemy z pewnością powiedzieć, że zbudowaliśmy dużą część naszego miasta, umocniliśmy swoją pozycję na rynku, wypracowaliśmy renomę i staliśmy się silną marką.

Podziękowania za te osiągnięcia należą się wyłącznie Wam. Dziękujemy Państwu za zaufanie, jakim nas obdarzyliście do tej pory, za każdy uścisk dłoni i uśmiech w naszą stronę. Dziękujemy za liczne rozmowy, które wielokrotnie były dla nas drogowskazem.

To dzięki Wam możemy tworzyć kolejne przestrzenie do życia i spełniać Wasze marzenia o własnym M. Deklarujemy, zgodnie z naszym hasłem, budować zgodnie ze sztuką, kolejne lata, następne inwestycje.

Z wyrazami szacunku,
Zespół DewelopART

10 LAT dewelopart W LICZBACH:

  • 13 - inwestycji
  • 1053 - Mieszkania
  • 18 - domów
Wnętrze
Projektowanie
  • 4 - Lokale usługowe
  • 32 - Budynki
  • 51 - kondygnacji
  • 7 - WROCŁAWSKICH OSIEDLI
  • zadowolonych Klientów
  • wybudowanych m2
Umowa

Dziękujemy Państwu za zaufanie!


Zapisz się do newslettera
Pełna treść klauzuli informacyjnej dostępna jest na stronie internetowej pod tym adresem oraz w siedzibie spółki.
Niniejsza zgoda jest dobrowolna i może zostać wycofana w dowolnym momencie jednak jest niezbędna do umożliwienia nam kontaktu z Państwem, wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej wycofaniem. Żądanie wycofania zgłosić można na adres mailowy: iod@dewelopart.pl lub pisemnie na adres siedziby spółki.

Uwaga: Powyższa zgoda nie jest obligatoryjna, ale jeśli użytkownik jej nie udzieli to nie może przesłać do nas danych, a my nie możemy się z nim skontaktować.Szczegółowe informacje nt. administratora danych osobowych oraz przysługujących Państwu praw w zakresie ochrony danych osobowych zawarto w Polityce prywatności.


Dewelopart YouTube Dewelopart Instagram
dodano
mieszkanie
dodano do porównania:
można dodać jeszcze:
wyczyść listę PORÓWNAJ