Szybki kontakt

SZYBKI KONTAKT

tel. 71 33 43 888
email: biuro@dewelopart.pl
LONTANO - PROMOCJA NA MIEJSCA POSTOJOWE

Promocja dostępna dla inwestycji:

  • Lontano

Zapraszamy do zakupu ostatnich MIEJSC POSTOJOWYCH w inwestycji LONTANO!

Tylko teraz miejsca postojowe

dostępne są w promocyjnej cenie: 

od 16 000 zł !      

W sprzedaży również miejsca garażowe w bud. "I" 

w promocyjnej cenie 32 000 zł!                            

Istnieje możliwość płatności rozłożonej na raty, aż do końca maja 2020 r.!

Zapłać za rok, korzystaj od momentu odbioru mieszkania!!! 

 

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE DOSTĘPNE POD NUMEREM TELEFONU: 


71 33 43 888!

Pozostałe promocje:


Zapisz się do newslettera


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez DewelopArt Fidelis spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Krzyckiej 82 w celu przesyłania na mój adres mailowy newslettera.

Pełna treść klauzuli informacyjnej dostępna jest na stronie internetowej pod tym adresem oraz w siedzibie spółki. Niniejsza zgoda jest dobrowolna i może zostać wycofana w dowolnym momencie jednak jest niezbędna do umożliwienia nam kontaktu i przesłania informacji, wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej wycofaniem. Żądanie wycofania zgłosić można na adres mailowy: iod@dewelopart.pl lub pisemnie na adres siedziby spółki.

Wyrażam zgodę na przesyłanie przez DewelopArt Fidelis spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu informacji handlowych przy wykorzystaniu środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18.07.2002 r.

Uwaga: Zgoda nie jest obligatoryjna, ale jeśli użytkownik jej nie udzieli, to nie może przesłać do nas danych a my nie możemy się z nim kontaktować.


Szczegółowe informacje nt. administratora danych osobowych oraz przysługujących Państwu praw w zakresie ochrony danych osobowych zawarto w Polityce prywatności.


Dewelopart YouTube Dewelopart Instagram
dodano
mieszkanie
dodano do porównania:
można dodać jeszcze:
wyczyść listę PORÓWNAJ