Szybki kontakt

SZYBKI KONTAKT

tel. 71 33 43 888
email: biuro@dewelopart.pl
KUP I ZAPLANUJ SWOJE WNĘTRZE - WARSZTATY PROJEKTOWE

Promocja dostępna dla inwestycji:

 • Abitare

Zobacz mieszkania w promocji »

Zachęcamy Państwa do skorzystania z wyjątkowej promocji:

"KUP MIESZKANIE I ZAPLANUJ SWOJE WNĘTRZE - WARSZTATY PROJEKTOWE"

obejmującej mieszkania w ramach inwestycji ABITARE we Wrocławiu, przy ul. Jordanowskiej 55-55c. 

Tylko teraz, przy zakupie mieszkania w inwestycji ABITARE, oferujemy  Państwu możliwość uczestnictwa w bezpłatnych warsztatach wnętrzarskich. Przygotowaliśmy dla Państwa szereg bezpłatnych porad eksperckich na temat wykończenia swojego mieszkania, analizy kupionego rozkładu, pomysłów na jego aranżację, porady dotyczące najnowszych trendów, polecanych materiałów wykończeniowych oraz kosztów prac.

 

Pobierz Regulamin promocji KUP MIESZKANIE I ZAPLANUJ SWOJE WNĘTRZE - WARSZTATY PROJEKTOWE

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu z Działem Sprzedaży tel. (+48) 71 33 43 888.

e-mail: sprzedaz@dewelopart.pl

 

PLAN WARSZTATÓW:

Spotkanie w siedzibie Dekoncept – panel 30 minutowy:

 • Prezentacja Firmy - profil zawodowy, dotychczasowe  realizacje oraz informacje na temat zakresu współpracy z Dekoncept
 • Prezentacja przebiegu procesu wykończenia mieszkania „krok po kroku”
 • Omówienie kosztów i terminów wykańczania mieszkania. Wykończenie „dla siebie”, a wykończenie „pod inwestycję”. Szacunkowy czas jaki należy brać pod uwagę na wykończenie mieszkania
 • Przedstawienie Pakietów Dekoncept „pod klucz” (budżety, terminy).

Analiza projektowa oferty DewelopART – panel 30 minutowy:

 • Zmiany lokatorskie – omówienie możliwości wykonania projektu zmian lokatorskich w ramach zakupionego mieszkania. Doradztwo u Profesjonalistów jest zawsze gwarancją rzetelności przygotowanego projektu i dostarczenia do DewelopART jego prawidłowej formy. Jeśli  zdecydujecie się Państwo na kontynuowanie współpracy z Dekoncept, kwota finalnego projektu zostanie pomniejszona o koszt przygotowania wcześniej projektu zmian lokatorskich (w ustalonym terminie).
 • Omówienie standardu wykończenia od DewelopART pod kątem listy kolejnych kroków w wykończeniu.

Analiza rzutów mieszkań na przykładzie mieszkań przez Państwa kupionych  – panel 30 minutowy:

 • Analiza rozkładu, szanse i możliwości jego optymalizacji
 • Konkretne pomysły na ew. przeprojektowanie architektury
 • Analiza rzutów branżowych, przejście przez całość instalacji
 • Ew. zajęcie się przestrzenią dodatkową typu taras, ogródek
 • Szacowane koszty.

Wolne pytania/wnioski/pytania indywidualne – panel 30 minutowy:

 • Każdy z Państwa będzie mieć możliwość indywidualnych konsultacji (ilość pytań i czasu dla Każdego uczestnika uzależniona będzie od wielkości grupy, tj. ilości uczestników warsztatów) – panel ograniczony czasowo do 30 minut.

Pozostałe promocje:


Zapisz się do newslettera


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez DewelopArt Fidelis spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Krzyckiej 82 w celu przesyłania na mój adres mailowy newslettera.

Pełna treść klauzuli informacyjnej dostępna jest na stronie internetowej pod tym adresem oraz w siedzibie spółki. Niniejsza zgoda jest dobrowolna i może zostać wycofana w dowolnym momencie jednak jest niezbędna do umożliwienia nam kontaktu i przesłania informacji, wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej wycofaniem. Żądanie wycofania zgłosić można na adres mailowy: iod@dewelopart.pl lub pisemnie na adres siedziby spółki.

Wyrażam zgodę na przesyłanie przez DewelopArt Fidelis spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu informacji handlowych przy wykorzystaniu środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18.07.2002 r.

Uwaga: Zgoda nie jest obligatoryjna, ale jeśli użytkownik jej nie udzieli, to nie może przesłać do nas danych a my nie możemy się z nim kontaktować.


Szczegółowe informacje nt. administratora danych osobowych oraz przysługujących Państwu praw w zakresie ochrony danych osobowych zawarto w Polityce prywatności.


Dewelopart YouTube Dewelopart Instagram
dodano
mieszkanie
dodano do porównania:
można dodać jeszcze:
wyczyść listę PORÓWNAJ